Dopravní a bezpečnostní opatření - Den sportu

Kudy neprojedete, kde zaparkujete a kde si můžete odložit kolo 

Kromě zábavy se obyvatelé Příbrami budou muset připravit i na některá omezení. Řidiče čeká v den oslav celodenní uzavírka ulice Milínská v úseku od kruhového objezdu Drupol po odbočku na Brodskou, prostor bude zároveň sloužit návštěvníkům jako parkoviště.

Další místa pro automobily zajistí parkoviště v blízkém okolí (před čerpací stanicí MOL na Flusárně, před viaduktem v ulici Březnická, u zimního stadionu a plaveckého bazénu a před Kulturním domem); cyklisté si kola mohou odložit do depa přímo na Nováku vedle minigolfu.

Vstupy do areálu budou tři:
od viaduktu v Březnické ulici, z Milínské ulice a z horní brány u letního kina. Vstup od skateparku bude uzavřen.

 

 

Bezpečnostní opatření 

V zájmu bezpečnosti pak nelze do areálu vnášet například nádoby všeho druhu, tyče na selfie snímky či větší balení parfémů a laků (seznam nepřípustných předmětů níže). Jako již obvykle budou nápoje čepovány do zálohovaných vratných kelímků. Pro sběratele a milovníky pestrých designových drobnůstek se budou prodávat upomínky jako sluneční brýle, silikonové náramky, skládací lahve na pití, kšiltovky a batůžky.

Nechte doma! 
V následujícím seznamu naleznete souhrn předmětů, které není dovoleno vnášet do areálu Letního kina a přírodního koupaliště Nový rybník: alkohol – lahve a nádoby všeho druhu (skleněné či PET lahve, plechovky, dózy apod.) – potraviny a nápoje (s výjimkou doložených zdravotních důvodů) – sklo či skleněné předměty – drogy, toxické a omamné látky – nadměrná zavazadla – zbraně, nůžky – notebooky (mimo VIP prostor) – výbušné látky a hořlaviny – dalekohledy, selfie-tyče – parfémy, laky nebo deodoranty nad obsah 100 ml – jízdní kola, koloběžky a jiné dopravní prostředky či sportovní náčiní (lze odložit na hlídaném depu u vstupu do areálu z Milínské ulice) – ostatní nebezpečné předměty.Počet zobrazení: 805 | Aktualizováno: 08. 06. 2017