Oslavy pokračují i dnes

FESTIVAL NOVÁK 800

SOBOTA 11. 6. 2016
Nový rybník

10.00 – 17.00                Zábavní den určený rodinám s dětmi a náctiletým

Městečko pod hrází – Program připravený příbramskými neziskovými organizacemi a školami
10.00–10.40       Gymnázium Legionářů - vystoupení harmonikářů
10.45–11.00       Sanco - pěvecké vystoupení
11.00–11.15       Senior Point - pěvecké vystoupení
11.15–11.30       ZŠ pod Sv. Horou - ukázka volejbalu
11.30–12.00       ZŠ Bratří Čapků - divadelní představení, country tanec, ukulele, zpěv
12.00–12.30       Dům dětí a mládeže – Zálezlíci, hraní pohádek
12.30–13.00       ZUŠ A. Dvořáka - hudební vystoupení
13.00–13.15       Dům dětí a mládeže - ukázka tanců
13.15–13.30       Dům dětí a mládeže -ukázka sebeobrany
13.30–14.00       Fit Senior - pěvecké vystoupení
14.00–14.30       Gymnázium pod Sv. Horou - pouliční divadlo
14.30–15.15       ZŠ Školní - hudební vystoupení
15.15–15.20       ZUŠ A. Dvořáka -taneční vystoupení
15.20–16.00       Fit Senior - lekce cvičení a nordic walking

Prezentace místních sportovních klubů – HC Příbram, Bobcats

Family fest – Program pro menší děti
Divadlo Příbram dětem – Rytířské kolbiště: sekání hlav, sbírání okulů, lov divočáka, házení sekerami,průchod bažinou, chůze na chůdách, lana na přelézání, soutěže s klauny, třpytkové tetování

800 tlapek příbramské budoucnosti - otisk dětských dlaní na plátno

Naleziště stříbrných mincí

10.00–10.45              Mimoni
11.00–11.30              Dělání všechny smutky zahání
11.45–12.15              Čarování se Saxanou
12.30–13.15              Zpívánky s Kuňkou a Žbluňkou
13.30                         Dagmar Patrasová
15.00                         Jakub Smolík
16.00                         Ledové království

Chill zóna – Program pro náctileté: laserová střelnice, vodní fotbal, Generali simulátor nárazu, slackline, vystoupení YouTuberů
Cyklokrosové závody v Toadstool skateparku 
Vodní atrakce – Wakeboarding, aquazorbing, paddleboarding, projížďky na loďkách

14.00 – 17.00 - Fotobudka – stylové fotky z akce

 

Letní kino – hudební festival                                  
17.00                        Buty
19.00                        Petr Kolář
20.15                        Monkey Business
21.30                        Lucie Bílá
22.30                        Ukončení programu

Uvádí Lucie Borhyová

20. SETKÁNÍ HORNICKÝCH MĚST, 16. EVROPSKÝ DEN HORNÍKŮ A HUTNÍKŮ

NÁMĚSTÍ T. G. MASARYKA
10.30   Uvítání hostů na náměstí
13.00   Uvítání hornické parády na náměstí
14.30 – 15.30  GymBand
15.45 - 16.45  Roofers
17.00 - 18.00  Ladies and gentlemen
18.30 – 20.00  Koncert: Ginevra

HORNICKÉ MUZEUM PŘÍBRAM
Průvod z nám. J. A. Alise k dolu Anna (15:00–15:30)
15:00  řazení jednotlivých delegací zástupců hornických a hutnických sdružení a spolků na náměstí J. A. Alise, Březové Hory
15:00–15:30  průvod – Husova ulice, zastavení před NKP dolem Vojtěch
15:30  cíl průvodu – NKP důl Anna

Program v areálu dolu Anna (od 15:30)
Zahájení:
- slavnostní fanfáry Souboru svatohorských trubačů
- Český klub zlatokopů: rýžování zlata čestnými hosty (rýžování zlata pro širokou veřejnost v průběhu celého dne)
- slavnostní předání hornického praporu Sdružení evropských hornických a hutnických spolků (VEBH)

Otevření nově vybudovaného kulturně-vzdělávacího centra Hornického muzea Příbram v areálu dolu Anna
- zahájení dvou výstav v kulturně-vzdělávacím centru: výstava uměleckého kováře Michaela Šimka (kovové plastiky) a fotografa Miroslava Zelenky (umělecké fotografie historického podzemí)
- vystoupení Komorního smíšeného sboru Zdeňka Fouse

Od 16:00 hornické písně v podání německého sboru Freiberger Bergsängern

Venkovní prostranství areálu dolu Anna (10:00–18:00)
- historická řemesla – spolek Danar seznámí návštěvníky s podobou písařské dílny, s prací bednáře, kováře a hrnčíře; krejčovskou dílnu přiblíží etnoložka Hornického muzea Příbram
- rýžování zlata – Český klub zlatokopů
- ražba medailí

NÁMĚSTÍ J. A. ALISE
14.30 – 15.30  Koncert Příbramské filharmonie
16.00 – 17.00  Koncert Rožmitálské Venkovanky
17.15 – 17.45  Koncert Komorního smíšeného sboru Dr. Vepřeka
18.00 – 19.00  Koncert Aurory JaSBand a Jaga Swing
19.00 – 20.00  Reprodukovaná hudba
20.00 – 22.00  Koncert Kabát Revival Plzeň

DŮL MARIE
14.00 – 15.45  Koncert Cirkus Hulata
16.00 – 17.00  Koncert Hornické kapely Severočeských dolů
17.30 – 18.00  Koncert Dechového orchestru mladých
18.00 – 18.30  Koncert Folklórní skupiny Chabenec
18.30 – 19.00  Koncert Spevokol
19.30 – 20.30  Koncert hornické kapely Arnoldstein
21.00 – 24.00  Koncert Toulavé kapely

KOSTEL SV. VOJTĚCHA
18.00 – 19.30 Předávání cen Český permon

 

NEDĚLE 12. ČERVNA 2016

DŮL MARIE
13.30 – 15.00  Koncert pěveckého sboru My
15.00 – 19.00  Koncert kapely B Quintett

NÁMĚSTÍ J. A. ALISE
13.00 - 14.00  Koncert pěveckého sboru z Freibergu - Freiberger Bergsängern
14.00 – 17.00  Vystoupení dětí
17.00 – 17.30  Koncert sboru Bacha Baby
17.45 – 18.30  Koncert swingového orchestru For Evergreens
18.30 – 20.30  Koncert skupiny Bosáci

Doprovodný program

Pátek – neděle: Exkurze v Hornickém muzeu Příbram a Kovohutích Příbram

Neděle: Exkurze v dole Řimbaba

Program



Počet zobrazení: 1162 | Aktualizováno: 11. 06. 2016