Kontrolní výbor

předseda: Ing. Juraj Molnár
členové: Valdemar Brožík, Vojtěch Šamšula, Pavel Sirotek, Karel Urban, JUDr. Dagmar Říhová, Zbyněk Havelka, Ing. Jiří Dostál, Alena Hlubučková
koordinátor: Mgr. Radka Škubalová

Dokumenty ke stažení

Statut Kontrolního výboru (88.60 kB)

Jednání výboru dne        
21.01.2015 zápis       
11.02.2015 zápis
29.04.2015 zápis 
26.05.2015 zápis 
01.07.2015 zápis 
23.09.2015 zápis 
11.11.2015 zápis 
13.01.2016  zápis
17.02.2016  zápis 
14.04.2016 zápis
25.10.2016 zápis
31.01.2017 zápis
22.02.2017 zápis
05.04.2017 zápis
03.05.2017 zápis
21.06.2017 zápis
13.09.2017 zápis
11.10.2017 zápis

 



Počet zobrazení: 3278 | Aktualizováno: 10. 04. 2017