Adventure golf Nový rybník otevírá


Areál Nového rybníka v Příbrami je sportovně rekreačním centrem města. Největší novinkou letošního roku je otevření Adventure golfu, na které jste zváni v sobotu 1. června 2019.
 

Adventure golf je vybudován na místě bývalého minigolfového hřiště. Jde o specifické hřiště, které odkazuje na naši hornickou minulost. Najdete zde tedy těžní věž, haldy nebo například huntík. „Návštěvníkům je k dispozici 18 jamek, posezení, drobné občerstvení, nápoje či zmrzliny, to vše v příjemném prostředí okrasné zahrady s hornickou tematikou,“ přibližuje zázemí ředitel Sportovních zařízení města Příbram (SZM) Jan Slaba. 

Hřiště je dokončeno, dělají se poslední kosmetické úpravy a v sobotu 1. června si jej budeme moci poprvé vyzkoušet. O zahájení provozu se postará odpalem v 10 hodin vedení města. „Na sobotu 1. června připravila SZM akci Děti za deset, při níž budou moci děti do 15 let využívat jednotlivá zařízení pod správou SZM za desetikorunové vstupné. To platí i u nového adventure golfu. Věřím, že bude pěkné počasí a hřiště si vyzkouší co nejvíce hráčů. Čekání na hru si zájemci budou moci zkrátit při dalších aktivitách, kterých nabízí Nový rybník dostatek,“ uvedl místostarosta Martin Buršík

Připomeňme, že v rámci akce Děti za deset budou mít děti do 15 let v sobotu 1. června zvýhodněný vstup do aquaparku, venkovního bazénu, který v tento den zahájí provoz, na veřejné bruslení i na výše zmíněný adventure golf. V sobotu v areálu Nového rybníka zahájí provoz také půjčovna sportovních potřeb.

Adventure golf Nový rybník bude v provozu od června do září každý den v závislosti na aktuálním počasí. Provozní doba v červnu je stanovena od pondělí do pátku od 14 do 20 hodin a o víkendech od 10 do 20 hodin.
Jednorázové vstupné na 90 minut vyjde dospělé a děti nad 15 let na 130 korun, děti do 15 let na 90 korun. V ceníku je zahrnuto také zlevněné vstupné pro rodiny, seniory či skupiny.

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

 Počet zobrazení: 1341 | Aktualizováno: 29. 05. 2019