Akce Svatohorský Downtown - dopravní opatření

 

Ulice v centru Příbrami se v sobotu 2. června stanou dějištěm 2. ročníku závodu Svatohorský Downtown. Ten je letos nově součástí seriálu městských sjezdů pod názvem Czech Downtown Series. Návštěvníky akce čeká kvalitní adrenalinová podívaná. Na start se postaví 150 neohrožených jezdců, kteří budou muset zdolat 20 zákeřných překážek.

 Trať závodu bude oproti loňskému roku částečně pozměněná a bude na ní několik nových překážek. „Jezdci je mohou očekávat již ve Svatohorském sadu a dále také v nové pasáži v okolí Indické restaurace. Tento rok se pojede na dvě kvalifikační kola, která „vygenerují“ finálovou skupinu, jež se na trať vrhne v 18 hodin. Zásadní letošní změnou je skutečnost, že se Svatohorský Downtown zařadil do vybrané společnosti pěti závodů Czech Downtown Series,“ popisuje za organizační tým Vlasta Ševr.

Program dne odstartuje v 10:00, kdy se otevřou registrace pro jezdce. Startovat se bude ve 14:30 opět ze Svaté Hory, která je symbolem Příbrami. Cíl bude stejně jako v loňském roce na náměstí T.G. Masaryka. Více informací hledejte zde: http://www.pbdowntown.cz/

 

Akce s sebou nese i dopravní omezení:

Uzavřené komunikace: 
Svatohorská alej, náměstí Dr. Josefa Theurera, Mariánské údolí, Na Valešince, Lázeňská, Střelecká, Václavské náměstí, Pražská, Pivovarská, Palackého, V Brance, Dlouhá, náměstí T. G. Masaryka

Omezení provozu MHD
MHD Linka 6A - od 10:30 h nebude obsluhována autobusová zastávka „Příbram, Svatá Hora areál“.  Bude ukončena na autobusové zastávce „Příbram, Svatá Hora“ v ulici Balbínova.

Turistický vláček nebude v provozu.

Děkujeme za pochopení a prosíme o zvýšenou opatrnost při pohybu v těchto místech.

Městský úřad Příbram

 

 Počet zobrazení: 540 | Aktualizováno: 28. 05. 2018