Anketa Babička Příbramska

0 0 0

 

Městské kulturní centrum Příbram vyhlašuje ve spolupráci se spolkem Babíkov anketu Babička Příbramska. Máte doma tu nejlepší babču na světě? Dejte to vědět i ostatním!

 

Dnešní babičky jsou úplně jiné, než byly babičky v našem dětství. Ve svém okolí každý máme řadu aktivních, vitálních seniorek, které jsou babičkami, ačkoliv tak na první pohled vůbec nevypadají.

Městské kulturní centrum společně se zapsaným spolkem Babíkov připravilo anketu Babička Příbramska, která je určena ženám věkové skupiny 60+.

„V rámci spolupráce s několika seniorskými spolky se setkáváme s lidmi, kteří sice věkově patří do skupiny seniorů, ovšem svojí akčností mnohdy převyšují i mnohem mladší ročníky. Anketa Babička Příbramska je určena ženám nad šedesát let věku, a věřím, že anketou uděláme radost všem, kteří mají tu nejlepší babičku. Neváhejte tedy a podávejte nominace. Vyhodnocení akce a předání ocenění deseti nejlepším proběhne následně při dubnovém Plesu seniorů,“ přibližuje akci Vlastimil Ševr z Městského kulturního centra

Nominace do ankety Babička Příbramska je možné podávat do 10. března. Nominační formuláře jsou k dispozici

  • v kanceláři Městského kulturního centra ve Špitálské 18,
  • v Senior Pointu Příbram v Žežické 193 nebo
  • Informačním centru města v Pražské 129 .


    Vyplněný formulář společně s fotkou nominované babičky a jejím životním mottem je možné odevzdat na stejných místech, nebo poslat na e-mailovou adresu mkc@pribram.eu

Pro více informací se můžete obrátit na Městské kulturní centrum – tel. 601 127 200. 

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 

Přihláška do soutěže Babička Příbramska

 

Babička Příbramska - plakát

 Počet zobrazení: 793 | Aktualizováno: 28. 02. 2023