Chcete zdarma domácí kompostér?

Dotazník – domácí kompostéry

V rámci zkvalitnění nakládání s biologicky rozložitelnými odpady zvažuje město Příbram podání žádosti o dotaci na nákup domácích kompostérů pro obyvatele města. Pro zpracování žádosti o dotaci je nutné zjistit zájem obyvatel města o kompostéry.

Žadatelem bude město Příbram a v případě přidělení dotace na tento projekt budou domácí kompostéry v majetku města a k užívání do domácností budou zapůjčeny zdarma po dobu 5 let. Po uplynutí této doby přejdou kompostéry do vlastnictví obyvatel.
Hlavní podmínkou je, aby byl kompostér umístěn na území města Příbram.

Kompostér je ideální pomocník při kompostování. V kompostéru můžete už během jediné sezóny získat kvalitní kompost. Bioodpad v něm nepáchne a kompostér působí esteticky. Suroviny vhodné do kompostu: zbytky rostlin, plevele, květy, bramborové slupky, listí, posekaná tráva, rozdrcené dřevo, piliny, hobliny, kuchyňský odpad (káva, skořápky, slupky, kůstky, zbytky jídel), zemina z květin, trus a podestýlka drobných zvířat (kromě psů a koček), exkrementy hospodářských zvířat (omezené množství), sláma a jiné sklizené zbytky, popel z dřeva, novinový papír, karton, kůra stromů, hadry z přírodních tkanin.

Vyplněné dotazníky odevzdávejte od 2. 5. 2017 do 31. 5. 2017 do připravených sběrných boxů v Infocentru v budově Zámečku-Ernestina (Tyršova 106), na podatelně Městského úřadu Příbram v budově radnice (Tyršova 108), na Odboru životního prostředí (U Nemocnice 19B). Sběrné boxy budou připraveny i v odděleních Knihovny Jana Drdy (Nám. T. G. Masaryka - Infocentrum, Křižák, Březové Hory).

Sken podepsaného dotazníku je možné také odeslat elektronickou formou na adresu kompostery@pribram.eu. Na tuto adresu můžete směřovat i případné dotazy.

Za vyplnění dotazníku děkujeme.

Realizační tým projektu. 

Dotazník

 

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí
pavlina.svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribramPočet zobrazení: 5839 | Aktualizováno: 19. 04. 2017