Chodci, cyklisté, pejskaři, zastavte se občerstvit

 

Okénko SeZaM bistra v Junior klubu je otevřené


Od 3. července je pro návštěvníky inline dráhy a nejen pro ně otevřené hladové okénko SeZaM bistra v Junior klubu, a to každý den od 13:00. Zpříjemněte si procházku zastavením se na zbrusu nové terase „Junáče“ a dejte si něco dobrého k pití i zakousnutí.

Stavební práce na Junior klubu jsou hotové, v minulém týdnu byla dokončena a vybavena inventářem i venkovní terasa. Program v Junioru odstartuje v září, v současné době se dokončují práce na osvětlení, ozvučení a montáži vybavení.

Nyní je pro kolemjdoucí a sportovce otevřené občerstvení v podobě výdejního okénka. Toto okénko funguje jako doplňkový provoz SeZaM bistra v areálu Nového rybníka, a to především pro kolemjdoucí, návštěvníky inline dráhy a také pejskaře, kterým je vstup do areálu zakázán. V nabídce nápojů najdete kávu a chlazené nápoje, ale také točenou malinovku a 11° pivo. Z občerstvení si kromě klasického párku v rohlíku či hranolek můžete vybrat hned ze tří druhů tortill, včetně vegetariánské nebo třeba jen tak na chuť nachos chipsy se salsou.

Okénko bude v provozu celé léto, každý den od 13:00 do 18:00. Návštěvníci občerstvení mohou také využívat toalety v budově.

 

Bc. Miroslava Poláková
tisková mluvčí
Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII
tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753
www.szm.pb.cz
https://www.facebook.com/szmpribram

 Počet zobrazení: 773 | Aktualizováno: 03. 07. 2020