Děkujeme za příspěvek

V sobotu se na Farmářských trzích podávala DOBRÁ POLÉVKA PRO DOBROU VĚC. Jste skvělí! Lidem bez domova jste přispěli částkou 5.102 Kč!

Vánoční čas je neodmyslitelně spjat i s ušlechtilými skutky a pomáháním potřebným. Proto se město Příbram ve spolupráci se Svatou Horou rozhodlo letos uspořádat dobročinnou vánoční akci, jejíž výtěžek bude určen na materiální potravinovou pomoc pro lidi bez domova. V sobotu 17. prosince se na příbramském náměstí 17. listopadu podávala DOBRÁ POLÉVKA PRO DOBROU VĚC. Všichni společně jsme si pochutnali na výborné gulášové polévce a dobrovolným příspěvkem podpořili lidi, kteří nemají to štěstí zažít poklidné Vánoce v teple svých domovů.

Celkem 100 porcí gulášové polévky bylo vydáno v rámci konání posledních Farmářských trhů v letošním roce. Servírována byla studenty ve stánku příbramské Integrované střední školy hotelového provozu, obchodu a služeb za asistence starosty města Příbram Jindřicha Vařeky, místostarosty Václava Švendy a zástupce Svaté Hory pátera Jana Kuníka.

Všem, kteří se s námi viděli, popovídali a přispěli lidem bez domova, děkujeme. Velice si toho vážíme!

  

 

 

 

 Počet zobrazení: 2460 | Aktualizováno: 20. 12. 2016