Díky vám…


Projekt Díky vám… je poděkováním složkám IZS a zaměstnancům Oblastní nemocnice Příbram. Jako vyjádření díků za jejich služby se rozhodlo vedení města a příbramské sportovní kluby věnovat zástupcům vybraných složek (HZS Středočeského kraje – Územní odbor Příbram, Policie ČR – Územní odbor Příbram, Městská policie Příbram a Oblastní nemocnice Příbram) vstupenky na atraktivní zápasy svých celků.

V první fázi této akce dostane každá z organizací od fotbalového klubu 1.FK Příbram 50 vstupenek na utkání s jedním z nejlepších českých klubů poslední dekády – Viktorií Plzeň, které se koná 31. srpna od 19.30 hodin na stadionu U Litavky. „Jsme rádi, že došlo k této spolupráci mezi městem, naším klubem a výše jmenovanými zástupci policie, hasičů a zaměstnanců nemocnice. Myslím si, že je potřeba těmto lidem poděkovat. Jsou každý den připraveni pomáhat, riskovat své životy, a to nejmenší, co pro ně můžeme udělat, je pozvat k nám na utkání,“ uvedl ředitel fotbalového klubu 1.FK Příbram Jan Starka.

Podobný projekt realizuje hokejová Sparta Praha, u které se inspirovali zástupci příbramské radnice. „Jsme město, které žije sportem, a toto je správné a zdravé propojení, které má navíc zajímavý přesah. V první fázi se do projektu zapojí místní volejbalový, hokejový a fotbalový klub a uvidíme, jestli se přidají i další sportovní či kulturní organizace,“ řekl starosta města Jan Konvalinka.

„Na utkání s Viktorií Plzeň bude pro výše jmenované vyhrazeno 150 míst v určeném sektoru. Vstupenky vedoucím pracovníkům zmíněných institucí předali místostarostka města Zorka Brožíková a prezident fotbalového klubu 1.FK Příbram. Máme na starosti kulturu, ale jsme rádi, že můžeme naši aktivitu spojovat i se sportem,“ dodal na závěr Vlastimil Ševr, který bude od 1. září vedoucím Městského kulturního centra Příbram.

A proč vlastně název Díky vám…? Jde o vyjádření poděkování za práci všech, kteří denně pomáhají v těžkých životních situacích.

 

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
e-mail: eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 

 Počet zobrazení: 908 | Aktualizováno: 29. 08. 2019