Vyplňte prosím online dotazník: Průzkum pocitu bezpečí občanů města Příbram

Do Příbrami míří Jágr s Plekancem

0 0 0

 

Do Příbrami míří Jágr s Plekancem. Lístky na hokejové utkání Kladna s Jihlavou jsou již v prodeji

 

Ve čtvrtek 5. srpna se na příbramském zimním stadionu odehraje předextraligové utkání Rytířů Kladno proti Dukle Jihlava. Před začátkem utkání bude pro fanoušky připravena také fanzóna s doprovodným programem. 

„Z konání této akce právě u nás mám velikou radost. To, že se nám podařilo, vyjednat všechny podmínky pro tento zápas, osobně považuji za známku toho, že v Příbrami jdeme správnou cestou a daří se nám sportovní oblast rozvíjet. Těší mě to o to víc, že pakliže bude Jágr zdravý, tak se na příbramském stadionu objeví nejlepší hráč planety své doby,“ uvádí ředitel SZM Příbram Jan Slaba

Vzhledem k rekonstrukci kladenského stadionu se odehrají „domácí“ utkání na stadionech v okolí města. Úvodní duel s Jihlavou čeká Kladno 5. srpna v Příbrami. Přijďte fandit, s A týmem přijede i Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec. Vstupenky lze zakoupit online za cenu od 100 do 160 korun. 

Vstupenky v prodeji zde 

 

Rytířská fanzóna

Rytíři chtějí nabídnout hokej svým fanouškům v okolních městech s co největším zážitkem. Vedle zápasů samotných se mohou návštěvníci těšit i na fanzónu. Ta bude otevřena v den utkání od 14:00. 

A na co se můžete ve fanzóně těšit? Připravena bude střelnice, kde si bude možné zastřílet na bránu a vyzkoušet další dovednostní disciplíny, najdete tu stánek s klubovým merchandisingem, stánky s občerstvením, skákací hrad a mnoho dalšího.

 

Bc. Miroslava Poláková
Tisková mluvčí
Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII
tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753 

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram 

 

JágrPočet zobrazení: 619 | Aktualizováno: 27. 07. 2021