E-koloběžky pro strážníky

 

Městská policie Příbram má dvě nové e-koloběžky EasyRider

Na páteční akci Den bezpečné Příbrami na Nováku představila Městská policie Příbram své nové elektrické koloběžky. Díky nim budou strážníci rychlejší a mobilnější.

Momentálně Městská policie Příbram využívá tři jízdní kola, kdy strážníci mají možnost pokrýt mnohem větší území města při své činnosti, a tak jsou při přesunu na jiné místo efektivnější.

„E-koloběžka je doplněk k současným cyklohlídkám. Má dojezd až 40 km na jedno nabití a dokáže se pohybovat rychlostí okolo 25 km/h. Jedná se o moderní a ekologický dopravní prostředek, který usnadní strážníkům jejich práci a pohyb v terénu,“ vysvětluje zástupce velitelky Městské policie Příbram Luboš Řezáč.

E-koloběžky s příslušenstvím a polepem daroval městské policii starosta města Příbrami Jindřich Vařeka. Celková hodnota daru je 70.180 korun vč. DPH. 

Parametry:
Název: EasyRider
Motor: 1000 W
Baterie: 60 V, 20 Ah li-Ion
Rychlost: 25 km/h
Dojezd: 40 km
Hmotnost: 58 kg
Max. zatížení: 150 kg

Výbava: Přední hydraulická brzda, zadní hydraulická brzda, přední světlomet s indikátorem nabití, zadní obrysové světlo, zadní brzdové světlo, pár zrcátek, vysoce odolná hliníková nášlapná plocha, dvě brašny pro odložení osobních věcí, klakson, přední bílá odrazka a zadní červená odrazka, blatník přední – bílý 

 

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí  
pavlina.svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 

 

 Počet zobrazení: 2882 | Aktualizováno: 19. 06. 2017