Family Fest 2018: nejčastější dotazy

 

Již tuto sobotu se v areálu přírodního koupaliště Nový rybník uskuteční velkolepý Family Fest Příbram 2018. Při vstupu bude nutné dodržet určité bezpečnostní zásady. Vzhledem k častým dotazům jsme si pro návštěvníky slavností připravili odpovědi na nejčastější otázky.

 

Kdy akce začíná a jaký bude program?

Vstup do areálu bude umožněn v 8.30 hodin. Celodenní program startuje v 9 hodin. Po celý den bude programem provázet příbramská moderátorská celebrita Marcel Forejt, nabídka zábavy bude skutečně velice pestrá, užije si opravdu celá rodina. JUNIOR FEST bude naplněn atrakcemi a programem pro nejmenší a teenagery. Chystají se tvůrčí dílničky, vystoupení Youtuberů, kouzelnická show nebo exhibice v novém skateparku. Své „stanoviště“ budou mít také ženy, které se nechají hýčkat v ZÓNĚ PRO ŽENY s prezentacemi kadeřnických salonů nebo líčení. Součástí zábavného dne bude i kulinářská, módní a sportovní sekce. Chybět nebude ani PARK PRO CHLAPY, ten bude pojat jako BEER fest s přehlídkou minipivovarů, soutěží o nejlepší pivo, dřevorubeckou show či soutěžemi ve stylu O největšího siláka. Večer bude následovat hudební a zábavní program. Pokud se vydaří počasí, návštěvníci jistě uvítají možnost vyzkoušení vodních atrakcí. Podrobný program najdete na webu http://familyfest.pribram.eu/program

 

Kudy se do areálu dostanu?

Vstupy do areálu budou tři: od viaduktu v Březnické ulici, z Milínské ulice a z horní brány u letního kina. Vstup od skateparku bude uzavřen.

 

Budu moci vjet do areálu Nového rybníka s dětským kočárkem?

Vzhledem k tomu, že program je připraven pro celé rodiny, tak na Novák bude možné vzít i kočárky.

 

Jak to bude s cyklisty – můžou na Novák vjet se svými koly?

Do areálu Nováku vyjma skateparku je pro tentokrát vjezd s koly zakázán. Rovněž platí zákaz pro nadměrná zavazadla. Bezpečnostní agentura před vchody do areálu Nového rybníka, ani Letního kina nikoho s velkými zavazadly a batohy nepustí! Pokud s sebou budete mít nějaké zavazadlo nebo kolo, je pro vás připravena u vchodu z Milínské ulice úschovna u infostánku.

 

Slyšeli jsme, že je celý program na Nováku zdarma

Je to tak, dopolední i večerní doprovodný program v areálu Nového rybníka a letního kina je pro všechny zdarma.

 

Co si s sebou do areálu Nováku a letního kina nesmím vzít?

V následujícím seznamu naleznete souhrn předmětů, které není dovoleno vnášet do areálu letního kina a přírodního koupaliště Nový rybník: alkohol – lahve a nádoby všeho druhu (skleněné či PET lahve, plechovky, dózy apod.) – sklo či skleněné předměty – drogy, toxické a omamné látky – nadměrná zavazadla – zbraně, nůžky – výbušné látky a hořlaviny – jízdní kola, koloběžky a jiné dopravní prostředky či sportovní náčiní (lze odložit na hlídané úschovně u vstupu do areálu z Milínské ulice) – ostatní nebezpečné předměty.

 

Kde budu moci zaparkovat?

Kromě zábavy se obyvatelé Příbrami budou muset připravit i na některá omezení. Řidiče čeká v den oslav celodenní uzavírka ulice Milínská v úseku od kruhového objezdu Drupol po odbočku na Brodskou, prostor bude zároveň sloužit návštěvníkům jako parkoviště. Další místa pro automobily zajistí parkoviště v blízkém okolí (před čerpací stanicí MOL na Flusárně, před viaduktem v ulici Březnická, u zimního stadionu a plaveckého bazénu a před Kulturním domem).

 

Bude na akci omezeno kouření?

Pro kuřáky budou na místě vymezeny tři zóny s popelníky (informaci o těchto zónách dostanou návštěvníci od pracovníků bezpečnostní agentury), kde si budou moci v klidu zakouřit, jinak v celém areálu a zejména v letním kině, kde bude probíhat program pro děti, je kouření zakázáno.

 

Mám si vzít zálohu 50 korun na nápojový kelímek?

Vzhledem k tomu, že chceme minimalizovat plastový odpad vznikající konzumací nápojů, veškeré tekutiny tak budou během akce podávány v plastových vratných kelímcích oproti záloze.

 

Jaký program mě během dne čeká?

V zóně určené nejen pro ženy si budou moci návštěvníci vyzkoušet skupinové lekce jógy (je potřeba vlastní podložka na cvičení), masáž hlavy a líčení. Vedle klasické nabídky občerstvení se zde budou podávat pokrmy připravené v souladu se zásadami zdravého životního stylu. Chystá se také módní přehlídka nebo kulinářská show. Osobnostmi, které budete moci na akci potkat, budou modelky Simona Krainová a příbramská rodačka Lucka Křížková nebo kuchařský guru Roman Vaněk.

Takzvaný Park pro chlapy bude neméně lákavý. Celý den zde bude probíhat přehlídka malých pivovarů a pivovarů partnerských měst. Pochopitelně samotná přehlídka by asi uspokojila málokterého příznivce zlatavého moku, a tak bude součástí i soutěž o nejlepší pivo. Podávat se budou poctivé hamburgery a maso na grilu. Doprovodný program tvoří například hudební vystoupení skupin Staropražští pardálové a Frajara Putika. O tom, zda pivo dělá hezká těla, budou moci pánové přemítat při silové show Jirky Tkadlčíka. Kromě dovednostních soutěží pro chlapy se tu uskuteční rovněž sportovně-zábavná dřevorubecká show. Ukázka šesti disciplín z kategorie timbersports bude dobrou inspirací pro všechny, které v létě čeká porcování palivového dřeva na zimu.

 A co by to bylo za Family Fest, kdyby pořadatelé zapomněli na děti. Pro teenagery i ty nejmenší jsou na programu tvořivé dílničky, kouzelnická show, hudební vystoupení, nafukovací atrakce ve stylu Her bez hranic, kulinářská show pro malé kuchaře nebo mini ZOO. Chybět nebude vystoupení Honzy Ondera či skupiny Maxim Turbulenc. Také tu bude oblíbený Michal z Kouzelné školky. A přijedou Youtubeři, kteří oslovují nejen náctileté, ale také jejich rodiče, kteří občas žasnou nad tím, co baví dnešní mladé, a současně zatlačují slzy dojetí při vzpomínce na Studio Kamarád. Skatepark bude hostit exhibice, k vyzkoušení budou koloběžky a skateboardy.

Více zde

 

Půjčovné sportovních potřeb prý bude zdarma?

Ano. Sportovní potřeby si budete moci zdarma půjčit v nové budově pro plavčíky.

  

Budu se moci volně pohybovat po celém areálu Nováku?

Ano, návštěvníci mohou volně přecházet mezi jednotlivými zónami.

 

Jaký bude večerní program a bude i ohňostroj?

Pokud se během dne jednotliví členové rodin rozprchnou ke stánkům a atrakcím, které je zajímají nejvíce, v podvečer by se měli opět setkat na jednom místě. Od 18.00 do 23.00 hodin na Nováku totiž vystoupí zpěvák David Deyl, kapela Slza, uskupení ABBA Stars - Revival a zpěvačka Petra Janů. Deset minut po 23. hodině  rozzáří Nový rybník už tradiční ohňostroj.

 

PŘEJEME VÁM VŠEM PŘÍJEMNOU ZÁBAVU

 

 Počet zobrazení: 1055 | Aktualizováno: 20. 06. 2018