Hledáme strážníky

Městská policie Příbram nabízí příležitost získat stabilní a zodpovědné povolání

Stanete se vy nebo někdo z vašeho okolí součástí kolektivu příbramských městských strážníků? Kromě zodpovědného, ale i zajímavého a prestižního zaměstnání jsou pro nové strážníky připraveny také zajímavé benefity.

Z hlediska početních stavů zajišťují příbramští městští strážníci plně všechny své úkoly. „S ohledem na potřebu doplnit kvalitní a zodpovědné strážníky, a také proto, abychom udrželi personální obsazení na vysoké úrovni, pravidelně vypisujeme výběrová řízení na nové kolegy a kolegyně,“ vysvětluje zástupce velitelky Městské policie Příbram Luboš Řezáč s doplněním, že zájemci mají příležitost podat si žádost a po úspěšném absolvování přijímacího řízení tak doplnit řady stávajících strážníků. „Možná je to i o Vás,“ vyzývá Řezáč.

Základním požadavkem pro přihlášení do výběrového řízení je české občanství, věk minimálně 21 let, střední vzdělání s maturitní zkouškou a řidičský průkaz skupiny B.

Výběrové řízení se skládá ze tří kol: pohovor, absolvování fyzických a poté psychologických testů. „Pokud tímto uchazeč či uchazečka úspěšně projde, čeká je, již jako strážníky-čekatele, teoretická příprava a služební výcvik,“ vysvětluje dále zástupce velitelky s tím, že během tří měsíčního kurzu si kromě základního výcviku a získání znalostí povinné legislativy noví strážníci pořídí i zbrojní průkaz.

„Řada případných uchazečů jistě ocení i to, že v rámci práce u městské policie mohou zdarma absolvovat i další jiné kurzy, které se jim mohou hodit i v osobním využití. Jako je například kurz asertivního chování nebo kurz zaměřený na odchyt zvířat,“ vysvětluje dále Luboš Řezáč.

Práce u Městské policie Příbram přináší také nadstandardní výhody a benefity: příspěvek na dovolenou, stravenky, možnost zdarma navštěvovat fitnesscentrum, levnější vstupné do sportovních zařízení města Příbrami nebo levnější vstupné na divadelní představení, možnost volného vstupu na sportovní utkání a velmi dobré platové ohodnocení. „Pokud jste to právě vy, kdo hledáte stabilní a perspektivní zaměstnání, neváhejte a zkuste to,“ dodává na závěr zástupce velitelky.

Veškeré informace ohledně výběrového řízení na strážníky-čekatele naleznete na Úřední desce města Příbrami zde: http://edeska.pribram.eu/eDeska/

Pro další informace se obracejte přímo na zástupce velitelky Městské policie Příbram Luboše Řezáče: lubos.rezac@mesto-pribram.cz

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí 
pavlina.svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 Počet zobrazení: 1910 | Aktualizováno: 03. 11. 2016