I na Nováku se musí dodržovat nařízení vlády

0 0 0

 

Hezké počasí láká na Novák, je však potřeba respektovat a dodržovat nařízení vlády v souvislosti s pandemií

 

V areálu Nový rybník nadále platí nastavená opatření v souvislosti s pandemií koronaviru. Lidé musí dodržovat rozestupy, nesmí tvořit hloučky a je potřeba více než kdy jindy chovat se zodpovědně a ohleduplně. 

Vzhledem ke stále se zhoršující situaci ohledně rostoucích počtů nakažených onemocněním covid-19 a s ohledem na hezké počasí apeluje provozovatel na návštěvníky areálu Nový rybník, aby respektovali všechna vládní nařízení, netvořili hloučky a dodržovali rozestupy. „Jakožto provozovatel areálu a jeho jednotlivých sportovišť vynakládáme maximální úsilí pro podporu dodržování těchto nařízení, nejsme ale bohužel schopni kontrolovat každé jednotlivé sportoviště v areálu nepřetržitě, a to ani za přispění zvýšené frekvence kontrol ze strany městské policie,“ říká Jan Slaba, ředitel Sportovních zařízení města Příbram.

Pokud návštěvníci nebudou respektovat nařízení vlády, bude nutné v zájmu bezpečnosti a s ohledem na zdraví návštěvníků i dalších osob některá sportoviště nebo celý areál bohužel úplně uzavřít. 

 

Bc. Miroslava Poláková
Tisková mluvčí
Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII
tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753 

Oficiální webové stránky SZM Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky SZM Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram 

 

Novák

 Počet zobrazení: 403 | Aktualizováno: 25. 02. 2021