Jaké je být hokejistou

V sobotu  28.1.2017 od 10:00 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je, být hokejistou. Hokejový klub HC Příbram tuto akci pořádá ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje na zimním stadionu v Příbrami v rámci akce „Týden hokeje“. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Michala Šimůnka – tel. č. 605 267 111 nebo paní Lucii Plavcovou – tel. č. 725 449 555 - s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Více informací najdete na www.tydenhokeje.cz

 Počet zobrazení: 1210 | Aktualizováno: 27. 01. 2017