Junior klub se otevírá veřejnosti

 


Rekonstrukce Junior klubu, která měla za úkol upravit klub na moderní víceúčelový objekt, se nečekaně protáhla. Řešit se musela celá řada problémů, ale dnes můžeme říci – Junior klub je dokončen a otevírá se veřejnosti.

Po dlouhé a komplikované rekonstrukci můžeme v pátek 4. září prvně pozvat veřejnost na prohlídku celého objektu a ve večerních hodinách také na první akci.

„Rekonstrukce Junior klubu byla dlouhá a trnitá. Bohužel jsme nuceni vést i soudní spory. Po všech komplikacích se nám podařilo rekonstrukci dotáhnout do zdárného konce. Junior klub je před otevřením a těší se na své první návštěvníky,“ řekl starosta Jan Konvalinka a zároveň pozval Příbramany na páteční Open party: „V pátek 4. září si v čase od 15 do 17 hodin budou moci všichni zájemci zrekonstruovaný objekt prohlédnout. V tento den se také koná Open party, na které vystoupí Origami, Roofers, GymBand Příbram a DJ luDJek.“

Páteční Open party začíná v 19 hodin a vstupenky je možné zakoupit přes ticketportal.cz nebo přímo na místě. Na září jsou připravené i další akce jako například promítání, přednášky, koncerty či interakční comedy show.

 

  

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 

 

 



Počet zobrazení: 730 | Aktualizováno: 28. 08. 2020