Junior klub se připravuje na další život

 

Rekonstrukce Junior klubu se dokončuje a v letošní letní sezoně si budeme moci užívat nového klubového prostředí.

 

Junior klub je umístěn stranou od obydlených částí města, přesto jde o dobře dostupné zařízení. Jeho rekonstrukce se protáhla, nicméně nyní vše směřuje ke zdárnému dokončení prací. V létě se tak v Příbrami dočkáme nového klubového prostředí, které bude moci být využíváno k řadě akcí pro všechny věkové skupiny.

„Jsme si vědomi, že rekonstrukce Junior klubu je stavbou, při které vznikla řada problémů. V současné době jsou dokončovány všechny práce v interiérech a s ohledem na klimatické podmínky také práce venkovní. V souvislosti s problémy zapříčiněnými firmou SPO, která zakázku vysoutěžila a nedokončila, jsme byli nuceni přistoupit k výběru firmy, která projekt dokončí,“ uvedl starosta města Jan Konvalinka s tím, že na původního zhotovitele město podalo žalobu na náhradu škody způsobené vadně provedenými pracemi.

Nyní se tedy dokončují stavební práce, po zařízení interiérů a odladění případných nedokonalostí bude tento bezbariérový objekt uveden do provozu. O chod zařízení se budou starat Sportovní zařízení města (SZM) ve spolupráci s Městským kulturním centrem Příbram (MKC).

  

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

 

 Počet zobrazení: 961 | Aktualizováno: 17. 01. 2020