Kafíčko, koncerty a doprovodný program. Senioři budou opět slavit

Zpěváci Marcel Zmožek, Heidi Janků, Standa Hložek a bavič Milan Pitkin. Tito a mnozí další vystoupí v Příbrami na počest našich starších spoluobčanů u příležitosti Mezinárodního dne seniorů. Zábavné odpoledne s bohatým doprovodným programem proběhne na příbramském náměstí 17. listopadu v sobotu 30. září.

Vloni se Mezinárodní den seniorů v Příbrami slavil vůbec poprvé. Akce měla velký úspěch, proto ji město Příbram zopakuje i letos. „Pojďme si všichni společně užít hezké odpoledne, poveselit se a popovídat u kafíčka,“ zve místostarostka města Příbram Alena Ženíšková s tím, že se jedná o výjimečnou příležitost, kdy se mohou sejít a pobavit nejen senioři, ale společně s nimi i jejich rodiny a přátelé.

Na akci se bude rovněž prezentovat Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram, kdy bude v rámci doprovodného programu prezentovat své služby pro seniory, aktivizační činnosti, kompenzační pomůcky, výrobky klientů z Domova seniorů, fotografie z akcí pro klienty. Součástí stánku Centra bude i sociální poradenství zaměřené na seniory.

Začátek programu je ve 14 hodin, moderuje Zbyněk Loucký a záštitu nad akcí převzalo město Příbram. 

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí 
pavlina.svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 

 

 Počet zobrazení: 1165 | Aktualizováno: 29. 08. 2017