Katalog slev

Vážení spoluobčané, milí senioři!

Každý člověk je jedinečný a o svoji jedinečnost nepřijde ani v seniorském věku. Někteří se na „penzi“ těší jako na svůj zasloužilý odpočinek, jiní jsou činorodější. A právě těch aktivnějších seniorů v našem městě přibývá, jak dokládá neustále se zvyšující počet členů příbramského Senior Pointu. Všichni bez rozdílu však potřebují, alespoň občas, naši pomocnou ruku. Jedním z nových projektů, který našim starším spoluobčanům usnadňuje život, je Karta seniora města Příbrami.

Karta seniora je v první řadě identifikační doklad seniora. Díky této kartě si může každý senior nejen levněji nakoupit v lékárnách či jiných vybraných obchodech, ale ti aktivnější mohou se slevou navštívit například plavecký bazén nebo zimní stadion.

Jsem ráda, že od prvního vydání karet, které proběhlo na konci měsíce června, se již do projektu zapojilo velké množství seniorů, převážně z Příbrami a okolí.

Aktuální seznam poskytovatelů všech slev se Vám právě dostává do ruky. Věřím, že si v něm najdete „to svoje“, co Vás potěší.

Mgr. Alena Ženíšková, 1. místostarostka města Příbram

 

KatalogPočet zobrazení: 1656 | Aktualizováno: 27. 01. 2017