AKTUALIZOVÁNO: Lhůta pro podávání návrhů v participativním rozpočtu

 

O celý měsíc (do 31. 3. 2019) byla radou města prodloužena lhůta pro podávání návrhů do participativního rozpočtu, ve kterém budou občané rozhodovat o investování milionu korun.

V současné době je do projektu přihlášeno třináct návrhů, které směřují k tvorbě hřišť, úpravě zeleně nebo například k vybudování hasičského muzea. Tyto návrhy si můžete prohlédnout na stránkách spolecne.pribram.eu, kde zároveň můžete přidat i ten svůj.

Mezi již přihlášenými návrhy se objevily i čtyři z loňských. To může být inspirací pro neúspěšné žadatele z prvního ročníku participativního rozpočtu, aby své projekty oprášili, případně upravili a znovu podali. Pokud tedy máte nápad, jak naše město vylepšit, zapojte se, každý nápad se počítá.

Posunutí termínu podávání žádostí nemá žádný vliv na další harmonogram, tedy kromě setkání s veřejností. Posuzování proveditelnosti návrhů proběhne dle plánu do 30. dubna a samotné hlasování od 1. do 21. června.

První setkání s veřejností je za námi, další se budou konat 20. března a následně 3. dubna, vždy od 17 hodin v zasedací místnosti MěÚ Příbram, Tyršova 108, 2. patro.

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 Počet zobrazení: 324 | Aktualizováno: 05. 03. 2019