Nadace „Chci pomoci“ věnovala příbramským dětem 100 lístků na koncert Mandrage

0 0 0

Tisková zpráva 4. 8. 2015

Nadace „Chci pomoci“ ve spolupráci s městem Příbram pozvala 100 dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí na koncert skupiny Mandrage.

Nadace tímto koncertem pomůže Matouši Grillovi, který trpí dětskou obrnou. Jeho stav se pomaličku zlepšuje, a to díky nákladné terapii, kterou lékaři doporučují opakovat každé tři měsíce. „Chceme, aby i děti, jejichž rodiče by si vstup na koncert nemohli dovolit, mohly být o prázdninách v letním kině a společně s námi pomáhat těžce nemocnému Matoušovi. Každé zdravé dítě má tisíce přání, to nemocné jen jedno a to je být zdravý…,“ zdůvodnil věnování vstupenek za nadaci manažer Tomáš Bezouška.

„Některé děti by se nejspíše na koncert podívat nemohly, díky nadaci tak prožijí zážitek, na který jistě dlouho nezapomenou,“ uvedla ke spolupráci města jeho místostarostka Alena Ženíšková.

A nadace jde ještě dál. „Pro všechny děti do 13 let, které přijdou v doprovodu platícího dospělého, bude vstup na koncert zdarma,“ uvádí na závěr Tomáš Bezouška a dodává: „Přijďte do letního kina a pomozte v léčbě klukovi, který Vám svým úsměvem poděkuje přímo na jevišti.“

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí

Pavlina.Svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram  

 

 

 Počet zobrazení: 2676 | Aktualizováno: 04. 08. 2015