Nominace na Cenu města Příbrami je možné podávat do konce listopadu

0 0 0

 

Město Příbram počtvrté hledá kandidáty na ocenění za rozvoj města a šíření jeho dobrého jména. Nominace na Cenu města Příbrami je možné podávat do čtvrtka 30. listopadu.

 

Cena města Příbrami se bude udělovat již počtvrté. Princip nominací zůstává stejný – nominovat osobnosti může veřejnost s tím, že posléze budou všechna jména předána k výběru odborné komisi.

„Komise je každoročně složena ze zástupců příbramské kultury, sportu, sociální oblasti, OHK a členem bývá také zástupce města. Pokud jde o samotné nominace, je samozřejmě možné podávat nominace opakovaně, pokud tedy právě váš kandidát v minulých ročnících nebyl úspěšný, nominujte ho znovu. Nominovat je možné jak jednotlivce, tak celé kolektivy,“ říká k nominacím a výběru starosta města Jan Konvalinka a dodává: „Komise vybere jednoho či více kandidátů, které následně schvalují zastupitelé.“ 

Nominace je možné podávat do konce listopadu buď elektronicky vyplněním formuláře na adrese https://1url.cz/9uk2A. Formulář je možné stáhnout do počítače a vyplněný poslat e-mailem na adresu: cenamesta@pribram.eu či odevzdat v Informačním centru v Pražské ulici, kde v případě potřeby pracovnice centra pomohou i se stažením či vyplněním formuláře. 

Doposud byla Cena města Příbrami udělovaná třikrát. V roce 2021 ocenění převzali Hana Ročňáková, Josef Velfl a Antonín Dvořák III. (in memoriam). V dalších dvou letech byla předávána vždy jen jedna cena, v roce 2022 ji získal Jiří Dohnal a v roce 2023 Ján Chvalník.

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

 

Cena města Příbrami

 Počet zobrazení: 558 | Aktualizováno: 14. 11. 2023