Nová atrakce na Nováku: Zaskákejte si na vzduchových trampolínách

Vzduchové trampolíny jsou velmi atraktivním herním prvkem a jsou přitažlivé pro všechny věkové skupiny. Dvě takové, jedna pro větší a druhá pro ty nejmenší děti, byly nově vybudovány v areálu příbramského přírodního koupaliště Nový rybník.

„Už první testovací dny prokázaly, že tento nový herní prvek bude další oblíbenou atrakcí na Nováku,“ uvedla místostarostka města Příbram Alena Ženíšková s doplněním, že jedna je vedle Rákosníčkova hřiště a druhá, ta větší, je v blízkosti hřiště vodního.

„Děti nové žluté trampolíny uvítaly s nadšením. Mám z toho radost, protože pobyt na čerstvém vzduchu už dnes není pro děti tak samozřejmý, jako tomu bylo dříve. Trampolíny jsou tedy zdravou aktivitou namísto sezení u počítače,“ dodala.

Skákání na vzduchových trampolínách přináší radost a nadšení dětem i dospělým. Díky konstrukci vzduchového polštáře prakticky nehrozí žádné riziko úrazu. Vzduchová trampolína se směrem od středu k okraji postupně svažuje k zemi, takže nehrozí pád z výšky. Skákáním na trampolíně trénujete komplexně celé tělo, a to s pozitivním účinkem na srdeční a krevní oběh. Skákání zlepšuje motorický vývoj a pomáhá při udržení stabilní hmotnosti. 

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí  
pavlina.svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

  

 Počet zobrazení: 1419 | Aktualizováno: 21. 08. 2017