Agendu tiskového mluvčího radnice v Příbrami přebírá Pavlína Svobodová.

Novou tiskovou mluvčí příbramské radnice se stává Pavlína Svobodová, dosavadní dlouholetá novinářka zpravodajského a publicistického serveru pribramsko.eu.
Do doby, než bude schválen nový Organizační řád města Příbram, funkci tiskové mluvčí bude vykonávat na dohodu o pracovní činnosti.

„Po éře bývalé koalice ČSSD a ODS je obraz města Příbrami velmi kormutlivý. Máme před sebou velmi mnoho práce, abychom dokázali tento obraz postupně měnit k lepšímu. Pavlínu Svobodovou jsem během její více než šestileté práce pro zpravodajský a publicistický server Příbramsko.eu pečlivě sledoval, jakož i práci ostatních regionálních novinářů. A skutečně si nedovedu představit, že bychom si pro tak důležitou a zodpovědnou práci vybrali někoho jiného,“ uvádí starosta města Příbram Ing. Jindřich Vařeka.

K práci ve své nové pozici Pavlína Svobodová dodává: „S mým působením na portálu pribramsko.eu jsem se musela rozloučit. Nepovažuji totiž za vhodné, abych pracovala pro soukromý nezávislý server a zároveň reprezentovala nové vedení příbramské radnice. Po zvážení situace jsem se rozhodla využít nabídky pana starosty Ing. Jindřicha Vařeky spoluúčastnit se svými znalostmi a zkušenostmi na zrodu nové vize Příbrami.“

 Počet zobrazení: 2215 | Aktualizováno: 18. 11. 2014