Posledních sto dvoudenních vstupenek z limitované série

 

Novák 800: Posledních sto dvoudenních vstupenek z limitované série!

Pokud si chcete užít červnový festival Novák 800 se vším všudy, tak neváhejte se zakoupením cenově výhodných dvoudenních vstupenek z limitované edice! V předprodeji v příbramských informačních centrech jich zbývá posledních sto. Za 390 Kč dostanete hodně muziky za zvýhodněnou cenu!

Skupina Buty, Monkey Business, ATMO MUSIC nebo Gipsy.cz se spolu s pěveckými hvězdami jako je Lucie Bílá, Petr Kolář, či Dara Rolins již těší na příbramské publikum. Festival „Novák 800“ se nezadržitelně blíží a zvýhodněné vstupenky mizí rychlým tempem.

„Pokud lístky ještě nemáte, doporučujeme si je co nejdříve pořídit. 390 Kč je nejnižší cena, za kterou můžete získat vstup na oba dva dny festivalu,“ upozorňuje místostarostka města Příbrami Alena Ženíšková a doplněním, že koupíte-li si lístek na oba dva dny najednou, ušetříte 140 korun, než když budete kupovat lístky na každý den zvlášť.

K dostání je rovněž dalších bezmála 250 vstupenek na sobotní večer, jehož hlavní hvězdou bude Lucie Bílá. Kdo chce ušetřit na vstupném, neměl by váhat!

Zvýhodněný prodej vstupenek končí v Informačním centru na Zámečku - Ernestinu a v Informačním centru v Knihovně Jana Drdy 31. března. V infocentrech si můžete zakoupit jak dvoudenní vstupenku za 390 Kč, tak pochopitelně i zvýhodněné vstupenky jednodenní: na pátek za 220 Kč, nebo na sobotu za 290 Kč.  „Po vyprodání limitované série již nepředpokládáme žádné slevy na vstupném,“ dodala Ženíšková.

Od 1. dubna bude možné vstupenky na festival zakoupit pouze v síti Ticketstream, ovšem již pouze jako jednodenní za 270 Kč na pátek a za 340 Kč na sobotu.

Více o festivalu a programu se dozvíte na speciálně vytvořených stránkách k oslavám města Příbrami http://www.pribram800let.cz/

 

Příbram v letošním roce ožívá nejen festivalem Novák 800, ale i horníky a dalšími akcemi!
Letošní rok je pro Příbram klíčovou číslovka 800, kterou si připomíná osm staletí od první písemné zmínky o své existenci. V průběhu celého roku jsou naplánovány výstavy, koncerty, sportovní klání či divadelní představení. Jedna z hlavních akcí se připravuje na víkend 10. - 12. června. Na oslavy se chystá až 3000 oficiálních hostů z České republiky i zahraničí. O tomto červnovém víkendu se uskuteční jubilejní 20. setkání hornických měst a obcí ČR a 16. evropský den horníků a hutníků. Aby město vyhovělo všem zájmovým skupinám, ten samý víkend proběhne v areálu Nového rybníka a letního kina dvoudenní festival NOVÁK 800, na němž vystoupí řada předních hudebních interpretů českého showbyznysu.

Více informací k akcím naleznete zde
 

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí

pavlina.svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 Počet zobrazení: 1835 | Aktualizováno: 09. 03. 2016