Nové parkoviště na Nováku je již v provozu. Od 1. června za poplatek

 

Pokud se chystáte do areálu Nového rybníka za odpočinkem, sportem či zábavou, můžete bez obav přijet i autem. Pro návštěvníky bylo vybudováno přímo pod minigolfem nové asfaltové parkoviště. Prozatím se zde parkuje zdarma, ale od 1. června to bude již za poplatek.

Jak se na nové parkoviště dostanete? Z hlavní ulice Milínská (silnice I. třídy č. 66) můžete na výjezdu z Příbrami pohodlně odbočit před minigolfem a sjet z kopečka dolů přímo do areálu. „V tuto chvíli je pro řidiče zdarma, od 1. 6. 2018 už bude parkování zpoplatněno,“ uvádí ředitel Sportovního zařízení města Příbram (SZM) Jan Slaba.

Slaba zároveň upozorňuje na to, že pro vjezd na cestu kolem areálu tzv. starou Milínskou je nově zřízen zákaz vjezdu a parkovat se tam již nedá. „Hlavním důvodem zákazu vjezdu je příprava stavby inlinové dráhy,“ doplňuje s tím, že vjezd na tuto cestu a do areálu bude povolen pouze stavební firmě a pracovníkům SZM.

Poplatek za parkování na parkovišti v areálu Nového rybníka bude vybírán prostřednictvím parkovacího automatu, tak jako jinde po městě. Za 1 hodinu parkovného řidiči zaplatí 20 Kč, celodenní parkovné vyjde na 50 Kč. Parkovací lístek musí být umístěn za oknem automobilu na viditelném místě tak, aby byl v případě kontrol, které bude provádět Městská policie města Příbram, dobře viditelný.

Parkovat je možné také v prostoru „Na Flusárně“, vedle kruhového objezdu a čerpací stanice a také na parkovišti vedle Drupolu, za kruhovým objezdem směrem na Milín. Tato parkoviště jsou pro řidiče prozatím zdarma. 

Miroslava PolákováPolakova@pb.cz

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII
tel. č.: 318 621 384
mob.: 773 041 753

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram 

 

 Počet zobrazení: 1529 | Aktualizováno: 29. 05. 2018