Novinky ze Sportovních zařízení města Příbram

Vyražte v sobotu na Nový rybník

 V sobotu 1. 8. 2015 se můžete těšit na další koncert na Nováku. Tentokrát dorazí skupina KEKS. Celodenní program pro celou rodinu zahájí skvělé Divadélko Romaneto, které během odpoledne vystoupí dvakrát, pokaždé s jinou pohádkou. Nejprve o Pejskovi a kočičce a ta druhá bude Vodnická. Mezi pohádkami proběhne koncert Martina Maxy. Zároveň bude připravena řada soutěží. Celým programem bude provázet moderátor Rádia Blaník. Program začíná v 15 hodin.

Mimochodem Nový rybník prošel drobnou modernizací, která by měla přispět ke zvýšení  spokojenosti veřejnosti. Chlubit se může nově vybudovanou oblázkovou pláží a informačními cedulemi v jednotném vizuálním stylu. Mapka návštěvníkům pomůže s orientací a provozní řád stanoví, jak se v areálu chovat.

 

Nová ledová plocha projde zatěžkávací zkouškou

Od 28. 7. budou na ledové ploše velké haly zimního stadionu probíhat sportovní soustředění. Zástupci SZM věří, že se veřejnosti nová plocha a mantinely budou líbit. Malá hala je zatím bez ledu, ale práce jsou již také u konce. Veřejnost bude moci nové plochy vyzkoušet od září, kdy se bude  konat mimořádné veřejné bruslení.

 

Ubytování v hotelu v příbramském Aquaparku

SZM nově nabízí všem zájemcům možnost ubytování v hotelu v Aquaparku. K dispozici je 10 pokojů po 2-3 lůžkách s vlastním sociálním zařízením. Ceník a bližší info jsou k dispozici na stránkách www.szm@pb.cz. 

Miroslava Poláková, Sportovní zařízení města

 Počet zobrazení: 1891 | Aktualizováno: 29. 07. 2015