Občerstvení na Nováku zahajuje provoz

 

Občerstvení na Nováku zahajuje provoz. V dubnu bude otevřeno pátek až neděle

Sportovní zařízení města Příbram v pátek 5. dubna otevírají další pobočku SeZaM bistra, tentokrát na Nováku. Stavba nové budovy občerstvení sice zatím dokončena není, pro návštěvníky je však vše připraveno v náhradním prostoru poblíž skateparku.

Občerstvení se nyní nachází u workout a volnočasového hřiště v zadní části areálu. Provozní doba občerstvení je na duben stanovena následovně: Pátky bude otevřeno od 15:00 do 18:00, soboty a neděle od 14:00 do 18:00 hodin. Provozní doba se může měnit v závislosti na počasí. Navíc bude občerstvení v dubnu otevřeno na Velikonoční pondělí 22. dubna od 14:00 do 18:00 hodin a 25. dubna v době konání akce Čarodějnice na Nováku.

V nabídce návštěvníci najdou jak klasický párek v rohlíku, klobásu na tácku, nanuky a další cukrovinky, tak i fresh jogurty s ovocem, tvaroh s malinami nebo mini koblížky s nugátem. Samozřejmostí jsou teplé a studené nápoje: Káva, čaj, pivo, limo nebo třeba kokosová voda, veganské mléko či Kubík pro děti. Součástí občerstvení je venkovní posezení se slunečníky.

Projekt SeZaM bister vznikl v loňském roce, kdy Sportovní zařízení města Příbram zřídila vlastní gastro provoz. „Cílem bylo sjednotit nejen provozovatele jednotlivých občerstvení napříč středisky ve správě SZM, ale také společný vizuální styl,“ doplňuje ředitel SZM Jan Slaba.

První SeZaM bistro vzniklo ve vstupní hale Aquaparku, následovalo občerstvení ve velké hale Zimního stadionu a nyní se pod logem SeZaM bistra bude prezentovat i občerstvení na Novém rybníce. Občerstvení na Nováku pod záštitou Sportovních zařízení města Příbram však není novinkou, pouze přechází jako další středisko pod jednotný vizuální styl SZM. 

Bc. Miroslava Poláková
Tisková mluvčí
Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII
tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

Oficiální webové stránky SZM města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky SZM města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram

 

 

 

 

 

 

 

 Počet zobrazení: 1453 | Aktualizováno: 05. 04. 2019