Ohlasy na sportovní příměstský tábor jsou pozitivní

Ohlasy na Sportovní příměstský tábor jsou pozitivní, právě končí druhý turnus

Sportovní zařízení města Příbram pořádala letos poprvé sportovní příměstský tábor pro děti.

Tábor se konal ve dvou termínech, ten druhý dnešním dnem končí. Ohlasy na tábor jsou zatím pozitivní a maminky i děti si ho pochvalují.

První tábor se konal v termínu od 17. 7. do 21. 7. a druhý od 7. 8. do 11. 8. Děti si vyzkoušely různé sportovní disciplíny, kolektivní hry a každé ráno využívaly plavecký bazén, kde zlepšovaly své plavecké dovednosti. To vše zábavnou formou pod dohledem zkušených a ochotných instruktorek.

„Dceři se na příměstském táboře moc líbilo, velice si oblíbila celý tým vedoucích, který pro děti připravil všestranné aktivity na celý týden. Moc děkuji celému týmu, dcera se každý den vracela domů spokojená a nadšená,“ napsala nám jedna ze spokojených maminek.

V rámci tábora využívaly naše instruktorky s dětmi prostory Aquaparku, venkovního bazénu, sportovní haly a areál Nový rybník včetně minigolfu. Navštěvovaly také například klidovou zónu Ryneček, Padák nebo workout park.

„Chci poděkovat těm, kteří tábor vedli a zorganizovali. Velice si toho vážím a věřím, že v příštím roce budeme v těchto aktivitách pokračovat, protože zájem dětí o tento typ táborů je velký,“ uvedla místostarostka města Příbram Alena Ženíšková.

Miroslava Poláková
Polakova@pb.cz
 Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII
tel. č.: 318 621 384
mob.: 773 041 753

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

 

 

 

 Počet zobrazení: 1134 | Aktualizováno: 14. 08. 2017