Olympiáda zrušena, reprezentanti vystoupí v příbramském skateparku

0 0 0

 

Příbramský skatepark je místem, které je vyhledávané i mezi špičkovými skateboardisty. Svědčí o tom fakt, že Příbram je jednou ze tří zastávek při unikátní tour českých skateboardových reprezentantů.

 

Skateboarding měl být v letošním roce poprvé zařazen na olympijské hry. Hry byly posunuty, ale o vystoupení reprezentantů nepřijdeme, neboť vyrážejí na unikátní tour po českých skateparcích, a jedním z nich bude právě ten v Příbrami.  

Tour, na kterou jsme 23. srpna od 12 hodin zváni do příbramského skateparku, je provázena jmény reprezentantů jako Maxim Habanec, Martin Pek nebo Honza Navrátil. Nepůjde však pouze o exhibiční vystoupení, ale součástí programu bude také workshop v podobě skate školy či Best trick a Game of S.K.A.T.E. pro lokální jezdce o hodnotné ceny. 

„Těší nás, že příbramský skatepark je jedním ze tří míst, kde vystoupí přední reprezentanti při své letní tour, a naši příbramští skateboardisté se budou moci setkat s těmi, kteří se v tomto sportu představí na olympijských hrách,“ zve na akci starosta Jan Konvalinka.  

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946  

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

 

MARTIN PEKPočet zobrazení: 1257 | Aktualizováno: 14. 08. 2020