Páteční akce Čertovsky pekelný Novák je vyprodaná

0 0 0

 

vyprodáno 

 

Vstupenky v předprodeji se vyprodaly, na místě se tak prodávat nebudou.

Dne 2. 12. se v areálu Nový rybník mohou návštěvníci akce těšit na čerty, ohňostroj, tvořivé dílny, vánoční strom a trh, fotokoutky, betlémy, planetárium, pódiový program pro děti a mnoho dalšího. Parkování v blízkosti areálu bude omezené.

V předprodeji bylo 2000 kusů vstupenek, které se prodávaly na recepci Zimního stadionu Příbram od 10. listopadu a jsou nyní zcela vyprodané.

Jak bylo avizováno, na místě by se vstupenky prodávaly pouze v případě, že by zbyly z předprodeje. Lístky jsou rozděleny do tří vstupů, každý si musí zkontrolovat, kterým vstupem jít. To vše z důvodu zvýšení komfortu návštěvníků a regulace front.

„Chápeme, že to bude možná některé zájemce, na které se nedostalo, mrzet, ale pro celkový dojem a klidný průběh akce je omezení počtu návštěvníků nutností. Vycházíme ze zkušeností, kdy v předchozím ročníku akce bylo množství návštěvníků na hraně únosnosti jak z hlediska organizačního a bezpečnosti, tak z pohledu komfortu právě návštěvníků,“ říká Jan Slaba, ředitel Sportovních zařízení města Příbram. Návštěvníci akce začnou být vpouštěni do areálu ve 14:30. Celý areál bude z důvodu příprav akce veřejnosti uzavřen od čtvrtka 1. prosince od 17:00. 

Parkování bude letos díky uzavřenému parkovišti na Flusárně o něco komplikovanější. Zaparkovat bude možné u zimního stadionu, u viaduktu, na parkovišti pod adventure golfem, přímo v areálu Nového rybníka a na staré Milínské nad letním kinem. O kousek dál je potom parkování u aquaparku a divadla.

Letos se v areálu Nový rybník koná už 4. ročník akce Čertovský Novák, nyní s podtitulem pekelný. „Nebýt covidu, byl by to už ročník šestý. V roce 2020 se akce rušila v začátcích příprav, v roce 2021 už ve fázi prodeje lístků a zajištěného programu. Vstupenky se vracely a program jsme přebookovali na rok 2022. Co jsme si však vzali z loňských komentářů nejen na sítích, je vynechání Krampus čertů. Chtěli jsme akci zatraktivnit i pro dospělé, to se však se zájmem lidí nepotkalo, a tak jsme se rozhodli naslouchat návštěvníkům a akci ponechat více méně dětskou,“ říká Slaba. Rakouských čertů se tak návštěvníci obávat nemusí, čertů a čertic ale budou v areálu desítky.  

Část areálu se promění v peklo, kde si návštěvníci budou moci opéct buřta nebo si dát porci guláše. Zlobivé děti přijede hledat samotný Lucifer se svými čerty, a těm hodným rozdá Mikuláš s andílky a čertíky mikulášskou nadílku. O živou hudbu a program na terase SeZaM bistra se od 15:30 do 17:50 postará ZUŠ Antonína Dvořáka Příbram. Na hlavním pódiu bude od 15:30 do 17:50 probíhat zábavný program pro děti, poté přijede pekelný kočár a na závěr akce proběhne společné rozsvícení vánočního stromu a odpálení ohňostroje. Po celou dobu akce na návštěvníky čekají vánoční trhy, planetárium, fotokoutky, tvořivé dílny pro děti a betlémy. Akce končí v 18:30.

 

Bc. Miroslava Kozohorská
Tisková mluvčí
Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII
tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram

 

 Počet zobrazení: 293 | Aktualizováno: 30. 11. 2022