Ples „nejen“ pro seniory 2018: Hvězdou večera bude zpěvák Josef Laufer

 

Po dvou předchozích vydařených ročnících se ples „nejen“ pro seniory uskuteční i letos. Konat se bude v pátek 9. března 2018 od 16 hodin v estrádním sále příbramského Kulturního domu. Jeho hvězdami bude populární zpěvák Josef Laufer a nejslavnější dvojník zpěváka Waldemara Matušky - Vladimír Walda Nerušil.

Pro seniory, jejich rodiny a přátele je připraven bohatý program, ve kterém nebude chybět ani tombola a další hudební a pěvecká vystoupení. V ceně vstupenky bude i zabijačkové občerstvení zdarma, poskytnuté sponzorským darem společností Zeman maso – uzeniny. Odpolednem a večerem bude provázet moderátor Marcel Forejt, kterého Příbramští znají mimo jiné jako skvělého moderátora loňské úspěšné akce Den sportu na Nováku.

Místostarostka města Příbram Alena Ženíšková je ráda, že ples si našel ve městě své místo, že je oblíben a podle jejích slov jen díky tomu je možné uspořádat již třetí ročník. „Ples je skvělou příležitostí vytáhnout ze skříně taneční šaty či oblek a provětrat je,“ uvedla dále Ženíšková s tím, že akce je cílena především na starší příbramskou generaci, ale vítáni jsou samozřejmě i ti mladší. „Mám radost, když se dokáže pobavit i generace, která je mnohdy opomíjena, i naše babičky a dědečkové se chtějí veselit,“ doplnila.  

Ples pořádá Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram, pod záštitou radnice. Prodej vstupenek bude zahájen 5. února 2018.

 

Předprodej:
* Recepce ředitelství Centra sociálních a zdravotních služeb města Příbram (CSZS), Brodská 100, Příbram VIII
* Vrátnice Domova seniorů CSZS, K Dolu Marie 154
* Sociální poradna CSZS, nám. TGM 1 (vchod Clubu No. 1)
* Senior Point Příbram, Žežická 193, Příbram VIII (pavilon bývalé 8. ZŠ u Družby)
* Pro klienty CSZS v kterémkoliv Domově s pečovatelskou službou u pečovatelek

Cena vstupného: Pro držitele karty seniora 150 Kč, pro ostatní 300 Kč.

 

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí
pavlina.svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 

 Počet zobrazení: 1061 | Aktualizováno: 29. 01. 2018