Pomalu se rodí nový skatepark

Pomalu se rodí nový skatepark. Jeho podoba závisí i na vás!

Nejen s projektem Zelená páteř města, ale i s příbramským skateparkem to myslíme skutečně vážně! Spolu s vedením města a městským architektem povoláváme odborníky a lidi znalé „skejťácké“ problematiky a řešíme, jednáme a spekulujeme, jak to udělat co nejlépe. Zatím to vypadá, že rekonstrukce konstrukcí i povrchu stávajících překážek se dělat nebude, v plánu je postavit skatepark nový. Pravděpodobně betonový. Čeká nás ještě hodně práce, ale vás také! Mile nás překvapil váš zájem o problematiku, je vidět, že osud skateparku vám není lhostejný.

Proto čekáme na vaše další nápady, zkušenosti, tipy a návrhy, jak vystavět skatepark tak, aby dobře sloužil. Ve hře je i rekonstrukce Junior klubu! Neváhejte a přijďte se svojí troškou do mlýna. Dvě stovky nejlepších nápadů odměníme volnou vstupenkou na srpnovou akci megaskluzavky na třídě Osvobození! A není už žádným tajemstvím, že na tuto skuzavkovou akci přijede významná osobnost, možná to bude dokonce sám Dominik Hašek!

Vyhodnocení a debata o budoucnosti příbramského skateparku a Junior klubu se uskuteční v pátek 26. srpna, návrhy je třeba zaslat do 19. srpna na e-mailovou adresu místostarostky města Příbrami: alena.zeniskova@pribram.eu nebo osobně doručit do jejího sekretariátu ve druhém patře radnice, Tyršova ulice 108.

Odkaz ke stažení ilustračních fotografií Česko jezdí po zadku zde: https://drive.google.com/drive/folders/0B4IfvBkYeQ_QdmdxNDZaUjU5eVU

Více informací naleznete zde: http://pribram.eu/aktualni-temata/skatepark-a-junior-klub.html 

Svobodová Pavlína

tisková mluvčí
Tel.: 318402240
Mobil: 778533946
E-mail: pavlina.svobodova@pribram-city.cz

 Počet zobrazení: 1925 | Aktualizováno: 11. 08. 2016