Příbram na Nově již tento pátek

Příbramské oslavy budou tématem Snídaně s Novou již tento pátek

Město Příbram a jeho oslavy 800. výročí budou již tento pátek námětem televizního vysílání pořadu Snídaně s Novou. Bude to fakticky předpremiéra živého vysílání televize Nova z areálu Nového rybníka, které se odehraje příští týden v pátek 10. června během prvního dne městských oslav. Teď v pátek se bude o Příbrami vysílat ještě z pražského studia, hosty Snídaně budou moderátoři hudebního festivalu Novák 800 Jiří Vojta a Filip Müller. Společně s nimi vystoupí i jeden z interpretů tohoto festivalu hudební skupina ATMO Music.

Štáb vysílání Snídaně s Novou přijel již tento týden do Příbrami, aby na vlastní oči viděl, v jakém prostředí se bude živá Snídaně vysílat. Zároveň se setkal s místostarostkou města Příbrami Alenou Ženíškovou a zástupci aktérů pátečního doprovodného programu v areálu Nového rybníka. Zástupci Armády ČR, policie, zdravotnické záchranná služby a vězeňská služby – všichni se společně s televizí Nova domlouvali na podrobnostech a scénáři živého vysílání a předtáčecích reportážích. Se zástupci města také na podrobnostech ohledně technického zajištění živého vysílání.

Pokud si zítra ráno pustíte vysílání Snídaně s Novou, které začíná v 6 hodin, kromě několika vystoupení hudební skupiny ATMO Music se dozvíte také mnoho podrobností o městských slavnostech a o konkrétních bodech programu.

O čem se tedy bude již na zítřejší Snídani s Novou mluvit? Moderátoři příbramského festivalu divákům televizního vysílání představí oslavy výročí města, páteční i sobotní bohatý doprovodný program, podrobnosti kolem festivalu Novák 800 a jeho interpretů a mnoho dalších detailů ohledně zážitků, které budou moci návštěvníci zakusit.

Viděli jste někdy kolový obrněný transportér Pandur? Nebo samohybnou kanonovou houfnici Dana? Či hasičskou vysokozdvižnou plošinu, která dokáže vystoupat až do 35 metrů? Nebo policejní čtyřkolku Gladiátor a policejní potápěče? I o tom se bude v zítřejším vysílání Snídaně s Novou mluvit. Uvidět to na vlastní oči budete moci již příští víkend.

Nezapomeňte: pátek 3. června, 6 hodin ráno, vysílání Snídaně s Novou na TV Nova.

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí
 
pavlina.svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

 

 

 Počet zobrazení: 2919 | Aktualizováno: 02. 06. 2016