Příbram se připojuje k akci Ukliďme Česko

0 0 0

 

Hlavním jarním úklidovým dnem při akci Ukliďme Česko je v letošním roce sobota 6. dubna. Na tento den se připravuje také Příbram.

 

Stovky obcí napříč celou republikou se každoročně připojují k dobrovolnické akci Ukliďme Česko. Mezi tyto obce patří také Příbram, kde se zapojují desítky dobrovolníků. 

„V letošním roce úklidovou akci připravujeme na sobotu 6. dubna v čase od 8 do 13 hodin.  Sraz bude ve dvoře MěÚ Příbram – vjezd z ul. U Nemocnice. Základní úklidové trasy vytipujeme tak jako v minulosti, ovšem ze zkušeností víme, že řada přihlášených dobrovolníků rovnou přichází s vlastním návrhem lokality, kterou chtějí zbavit odpadu,“ říká Marcel Strnad z Odboru životního prostředí, který úklidovou akci v Příbrami organizuje. 

Dobrovolníci se mohou již nyní přihlásit na Odboru životního prostředí – tel. 318 402 476, e-mail: marcel.strnad@pribram.eu. Vyhlášená úklidová akce se netýká pouze samotného města, ale také přilehlých osad.

„Stejně jako v minulých letech pro přihlášené dobrovolníky zajistíme rukavice, pytle na odpad a následný svoz odpadu z příslušných lokalit,“ dodává Marcel Strnad. 

Svoz nasbíraného odpadu následně zajistí Technické služby Příbram.

  

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 Počet zobrazení: 261 | Aktualizováno: 22. 03. 2024