Příbram se rozezní dechovkovým koncertem

0 0 0

 

Na Dvořákově nábřeží na Hořejší Oboře vystoupí Rožmitálská Venkovanka, která jako vždy pěkně od podlahy pobídne srdce našich seniorů k dobré náladě při tanci a poslechu skvělé dechovky, navíc u rybníka, v pěkném přírodním prostředí.

 

Na tříhodinový koncert se můžeme těšit 21. srpna od 16 hodin.

Rožmitálská Venkovanka hraje pod vedením kapelníka Josefa Janouška v různém složení úctyhodných 30 let! Kromě produkce nepřeberného množství koncertů již natočila sedm zvukových nosičů CD a jeden nosič DVD. Její snahou vždy bylo potěšit hezkou písničkou širokou veřejnost a všechny milovníky dobré české dechovky.  

Kapela je schopna zahrát více než 300 písní, valčíků a polek. Jedná se o písničky lidové a tradiční, které dechové kapely v České republice hrají pro své příznivce již po desetiletí. V jejím repertoáru se ale také objevují skladby od místních podbrdských autorů, především od Josefa Balka a Milana Baginského.  

"Naše Městské kulturní centrum se do svého ročního portfolia snaží zahrnout všechny věkové kategorie. A proto se nelze divit, že pořádáme několik akcí také pro kategorii těch zkušenějších. A oni to oceňují a rozhodně se dokážou skvěle bavit. A tak si přijďte poslechnou pěknou muziku, posadit se, něčím se posilnit v našem občerstvení a třeba si i zatancovat," zve Vlasta Ševr, vedoucí Městského kulturního centra Příbram.

 

Dechovkový koncert Rožmitálské Venkovanky

  • zahájení: neděle 21. srpna 2022 od 16:00 hodin
  • konec: předpokládá se kolem 19:00 hodin
  • místo: Dvořákovo nábřeží, Příbram
  • GPS Příbram, Dvořákovo nábřeží:  49.6895489N, 14.0061214E
  • Rožmitálská Venkovanka

 

 

Kontakt:

Městské kulturní centrum Příbram 
Špitálská 18, 26101 Příbram I
Vedoucí: Bc. Vlastimil Ševr
Telefon: 733 691 377
E-mail: mkcpribram@pribram.eu

www: https://kultura.pribram.eu/

FB: https://www.facebook.com/mkcpribram/ 

 

Rožmitálská Venkovanka

 Počet zobrazení: 376 | Aktualizováno: 19. 08. 2022