Projekt Díky vám již podruhé

 

Přestože říci slovo „díky“ by mělo být běžnou součástí života, často si neuvědomujeme, že právě toto slovo používáme velmi málo. Mnohdy naopak řadu situací bereme jako běžnou věc a slovy díků skutečně šetříme. Z tohoto důvodu se město v letošním roce rozhodlo poděkovat za nás všechny.

Projekt Díky vám! spočívá ve spolupráci města Příbram a příbramských sportovních klubů, kdy jsou vybraným organizacím, spolkům či záchranným složkám věnovány vstupenky na některá ze zajímavých sportovních utkání. Tentokrát slova díků doplněná vždy o padesát vstupenek na sobotní hokejový zápas HC Příbram – HC David Servis České Budějovice směřovala pracovníkům Vězeňské služby, Technických služeb Příbram a Záchranné služby Příbram.

„Vstupenky jsme předávali společně s finančním ředitelem HC Příbram Karlem Makovcem. Jsem rád, že v Příbrami máme hokejový klub, který se na jedné straně skvěle věnuje práci s dětmi a na straně druhé od letošního roku hraje druholigovou soutěž, ve které navíc úřaduje na předních příčkách,“ uvedl starosta Jan Konvalinka.

V prvním kole projektu byly vybrány pouze složky Integrovaného záchranného systému, nyní je tedy doplnila také Vězeňská služba a příspěvková organizace města Technické služby. „Všem, kteří jsou do projektu vybíráni, toto poděkování patří, a je to pouze drobné ocenění. Mnohdy si skutečně neuvědomujeme, že bez práce těchto lidí by bylo vše mnohem složitější. Zářným příkladem jsou například Technické služby, jejichž pracovníci se celoročně starají o úklid ve městě, a většinou za to sklízejí pouze kritiku,“ dodal Jan Konvalinka.

V projektu Díky vám! bude město pokračovat i nadále.

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Počet zobrazení: 912 | Aktualizováno: 20. 11. 2019