Vyplňte prosím online dotazník: Průzkum pocitu bezpečí občanů města Příbram

První etapa rekonstrukce neomezí provoz v Milínské, ale v Dlouhé

0 0 0

 

Připravovaná obnova vodohospodářského majetku v Milínské ulici začíná v pondělí 4. října první etapou, která uzavře spodní část Dlouhé ulice.

 

V těchto dnech bude zahájena výměna vodovodních a kanalizačních sítí v Milínské ulici – první část se bude týkat Dlouhé ulice v úseku od křižovatky s ulicí Milínskou až po budovu bývalé základní školy. Místo bude zcela uzavřeno a objízdná trasa povede Alešovou ulicí přes Komenského náměstí do Dlouhé. Přestěhováno bude dočasně také kontejnerové stání, které bude posunuto o pár desítek metrů dále pod Komenského náměstí a vyhrazená parkovací stání budou před budovou bývalé základní školy.  

„Několikatýdenní dopravní omezení je při kompletní výměně vodohospodářských sítí v této lokalitě nevyhnutelné, ale obnova zmíněných rozvodů je z důvodu jejich stavu a připravované rekonstrukce Milínské ulice skutečně potřeba,“ řekl starosta Příbrami Jan Konvalinka

Připomeňme, že zakázku vysoutěžila společnost 1. SčV, a. s., za necelých 21 milionů Kč bez DPH. Celkový projekt výměny vodohospodářského majetku je rozdělen do tří etap s tím, že další dvě se budou týkat přímo Milínské ulice. 

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

 

Dlouhá ulice

 Počet zobrazení: 317 | Aktualizováno: 01. 10. 2021