První příměstský tábor města

Ne každé dítě ocení týden bez rodičů, spaní ve stanech či štípance od komárů. Proto druhý prázdninový týden absolvovaly děti v Příbrami příměstský tábor, který poprvé pořádalo město Příbram. Dvacet dětí ve věku od 6 do 14 let tak zažilo od pondělí do pátku bohaté kulturní, sportovní i poznávací aktivity.

Příměstský tábor zorganizovalo město Příbram v rámci Městského programu prevence kriminality na rok 2016. „Celodenní program umožnil dětem smysluplně, hravě a zábavně strávit pár prázdninových dní. Děti se přiučily novým věcem, mohly si i zlepšit své fyzické dovednosti a poznaly nové kamarády,“ zhodnotila tábor místostarostka města Příbrami Alena Ženíšková s tím, že v příštím roce by se mohly uskutečnit dva turnusy.

Během prázdninového tábora (denně od 8 do 16 hodin) byly na programu hry v přírodě, návštěva Hornického muzea Příbram, děti si byly zaplavat v aquaparku a navštívily také březohorské hasiče a služebnu Městské policie Příbram.  Chybět nemohl ani celodenní výlet lodí na zámek Orlík. 

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí
 
pavlina.svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 

 

 

 Počet zobrazení: 2996 | Aktualizováno: 21. 07. 2016