Říjnový program příbramského Junior klubu

0 0 0

 

Mezinárodní festival outdoorových filmů je soutěžní putovní přehlídka, která se ve svém oboru stala největším putovním festivalem nejen v České republice, ale také ve světě.

Jak je patrné z názvu, festival je zaměřen na život s outdoorovou tematikou, to znamená na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové nebo i standardní zajímavé cestopisy. Festival doputuje do příbramského Junior klubu v podobě dvoudenního promítání ve dnech 11. a 12. října 2022.

V našem říjnovém programu nezapomínáme na děti, které zveme na naše minidisco nebo pohádku Kouzelný vláček.

Pro dospělé fanoušky nabídneme  koncert pravé bigbítové kapely Brutus. Skupina vznikla v roce 1966 pod jménem Mandragora v Rakovníku. V době normalizace byla několikrát nucena činnost pozastavit a vždy ji obnovila pod novým názvem. Po sametové revoluci již vystupuje pod názvem Brutus. Její repertoár dnes činí něco přes sto písní.

Rádi bychom vás upozornili také na koncert české crossoverové kapely Gaia Mesiah nebo na vystoupení známé příbramské jazzové kapely Jazz Faces (více v přiloženém říjnovém programu).

"Nabízíme vám přehled kulturních akcí, které se budou konat v našem příbramském Junior klubu v říjnu. Jako vždy se snažíme, aby naše programová nabídka oslovila podstatnou část naší veřejnosti s ohledem na věk či zaměření diváků," uvedl Vlasta Ševr, vedoucí Městského kulturního centra Příbram.

 

 

Kontakt:

Městské kulturní centrum Příbram 
Špitálská 18, 26101 Příbram I
Vedoucí: Bc. Vlastimil Ševr
Telefon: 733 691 377

E-mail: mkcpribram@pribram.eu

www: https://kultura.pribram.eu/

FB: https://www.facebook.com/mkcpribram/

 Junior klub 10/2022 

 

Festival outdoor filmůPočet zobrazení: 352 | Aktualizováno: 03. 10. 2022