Rocková fiesta – v Junioru vystoupí Nástroj snahy a Cela pro Klárku

0 0 0

 

Junior klub Příbram v rámci Rockové fiesty pořádá v pátek 16. září 2022 od 21 hodin dvouhodinový koncert příbramské skupiny Nástroj snahy. Skalní fanoušky čeká křest dvou nových EP. Jako speciální host s hodinovým koncertem vystoupí Cela pro Klárku, známá punkrocková kapela ze Strakonic.

 

Jak vidno z názvu, letos je tématem koncertu mexická fiesta. Pro fanoušky bude, i když samozřejmě nepovinně, vhodný mexický oblek, nebo alespoň jeho atributy – slaměné sombrero, barevné pončo, dámské tradiční oblečení či mexické maracas (v češtině rumba koule). V rámci akce proběhne soutěž o trička. 

Známá příbramská schoolpunková kapela Nástroj snahy hraje ve složení Zdeněk Vondrák - zpěv, kytara, Martin Tomášek – bicí, Jiří Podzimek – baskytara, Robert Nusl - harmonika, zpěv, Petr Vocílka - saxofon, zpěv, Bára Boltnarová – saxofon, Jakub Bára – trubka, Jan Ptáček – kytara, Marek Stránský - trubka, zpěv a Ladislav Nováček – kytara.

Kapela Cela pro  Klárku byla založena ve Strakonicích v létě 1990 a v září proběhl první koncert. Původní sestavu tvořili: zpěv Olda Smrkta, kytary Ivan Křešnička a František Černoch, baskytara Marcel Vavřík a bicí Zdeněk Ryba, později do kapely přišli bratři Petr a Martin Blažkové. Po pauze ve značně omlazené sestavě opět začala v roce 2013 zkoušet a "Koncertem po 22 letech" se v roce 2014 vrátila k aktivnímu životu. 

"Jsem rád, že mohu v našem Junior přivítat známou příbramskou kapelu Nástroj snahy a strakonickou skupinu Cela pro Klárku v rámci našeho tématu mexické fiesty. Přijďte se potěšit a pobavit, čeká vás tříhodinový koncert, všechny srdečně zvu a těším se na setkání s vámi," uvedl Vlasta Ševr, vedoucí Městského kulturního centra Příbram.

 

Rocková fiesta

  • čas: pátek 16. září 2022, otevíráme od 20:00, koncert začne ve 21:00 hodin
  • místo: Junior klub Příbram
  • GPS:  49.6720636N, 14.0008669E

 

Kontakt:

Městské kulturní centrum Příbram
Špitálská 18, 26101 Příbram I
Vedoucí: Bc. Vlastimil Ševr
Telefon: 733 691 377
E-mail: mkcpribram@pribram.eu

www: https://kultura.pribram.eu/

FB: https://www.facebook.com/mkcpribram/ 

 

 

 

 Počet zobrazení: 340 | Aktualizováno: 15. 09. 2022