Sezona farmářských trhů začíná 16. března

0 0 0

 

Sezona farmářských trhů začíná 16. března. V průběhu roku se můžeme těšit i na bleší trhy

 

Od soboty 16. března až do prosince se budou v Příbrami na Dvořákově nábřeží konat pravidelné farmářské trhy, a to vždy první a třetí sobotu v měsíci. 

Příbramské farmářské trhy mají svoji dlouholetou tradici. I v letošním roce se bude Dvořákovo nábřeží vždy první a třetí sobotu v měsíci plnit prodejními stánky. První farmářské trhy se uskuteční v sobotu 16. března a jejich součástí bude velikonoční dílnička, kde si děti budou moci uplést pomlázku nebo nabarvit kraslice. 

Organizátoři se letos rozhodli znovu zavést možnost posezení pod stromy s možností dát si kávu s kouskem něčeho sladkého či slaného, a získat tak energii do nového dne. 

Prodejci tradičních výrobků, řemeslníci nebo pěstitelé, kteří se chtějí farmářských trhů účastnit, se mohou hlásit na e-mail trhy@pribram.eu

„Vedle tradičních farmářských trhů jsme v loňském roce vyzkoušeli také trhy bleší. U veřejnosti se tato nabídka setkala s úspěchem, takže v pořádání bleších trhů budeme pokračovat i letos,“ říká starosta Jan Konvalinka

Bleší trhy se budou konat na náměstí T. G. Masaryka a předběžně jsou stanoveny tři termíny, a to 6. dubna, 1. června a 7. září.


Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

 

FT 16.03.2024

 



Počet zobrazení: 542 | Aktualizováno: 08. 03. 2024