Skatepark a Junior klub

Přijď s návrhem na novou podobu skateparku a Junior klubu a získej vstupenku na akci „Příbram jezdí po zadku!“

Ano, slyšíte dobře, Příbram bude jezdit po zadku. V neděli 28. srpna si Příbramáci od 10 do 17 hodin vychutnají zážitek z vodních radovánek na nejdelší skluzavce, která je v České republice k dispozici. 300 metrů dlouhá megaskluzavka bude zprovozněna na místě, kde byste to ani nečekali – na třídě Osvobození. Vstupenky můžete získat i zadarmo.

Město na tuto atrakci poskytne omezené množství volných vstupenek jako odměnu aktivním občanům, kteří se zapojí do projektu Zelená páteř města, konkrétně blízkého okolí Nového rybníka. „Úplně zadarmo to nebude. Stačí nám přinést nebo poslat kreslené nebo psané návrhy, jak by měl vypadat nový skatepark a multifunkční centrum Junior. Chceme znát názory především naší mládeže, stojíme o jejich nápady a představy,“ vyzývá k účasti na projektu místostarostka města Příbrami Alena Ženíšková s vysvětlením, že vstupenku na adrenalinovou skluzavkovou akci získá 200 nejlepších autorů kreseb, písemných námětů nebo projektů ohledně revitalizace daného území. „Na návrzích mohou pracovat i týmy v maximálním počtu pěti lidí,“ upozorňuje na možnost týmové spolupráce místostarostka.

V rámci projektu Zelená páteř má město Příbram nejen se skateparkem a Junior klubem velké plány. „Máme v úmyslu toto území renovovat, skatepark i Junior klub propojit s areálem Nového rybníka, zvelebit tento nádherný přírodní prostor pro rekreační účely a nalákat sem tak více lidí,“ doplňuje starosta města Příbrami Jindřich Vařeka.

Vyhodnocení a debata o budoucnosti příbramského Skateparku a Junior klubu se uskuteční v pátek 26. srpna, návrhy je tedy třeba zaslat do 19. srpna na e-mailovou adresu místostarostky města Příbrami alena.zeniskova@pribram.eu , nebo osobně doručit do jejího sekretariátu ve druhém patře radnice, Tyršova ulice 108. 

 

Příbram jezdí po zadku
Obří nafukovací skluzavka je zábavná atrakce pro téměř všechny věkové kategorie. Zúčastnit se jí mohou děti, teenageři či rodiče. Hlavním cílem projektu je pobavit všechny zúčastněné, postarat se o jedinečné zážitky a vzpomínky. Nedílnou součástí celé akce bude samozřejmě doprovodná show s bohatým programem. Zatancovat si budete moci v rytmu hudby, kterou pro Vás připraví DJ pod taktovkou nejposlouchanějšího českého rádia Evropy 2, těšit se můžete na stánky s drinky a občerstvením, pro ty nejmenší bude k dispozici i dětský koutek.

Rozhodně si nezapomeňte přinést plavky, nafukovací kruhy, vodní pistole a jiné předměty vhodné do vody.

Vstup na akci je povolen od 6 let. Účastníci mladší 10 let musí přijít v doprovodu jednoho z rodičů. Do 15 let věku je potřeba přinést souhlas zákonného zástupce. Cena za celodenní vstupné je při registraci na webu 250 Kč, na místě 300 Kč.

Registrace a veškeré informace naleznete zde: http://www.slideczech.cz

 

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí
 
pavlina.svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

  

 Počet zobrazení: 2311 | Aktualizováno: 27. 07. 2016