Sokolové děkují!

0 0 0

„TJ Sokol Příbram děkuje všem, kteří svým potleskem přišli podpořit cvičence sokolské akademie a finančním darem přispěli do společné sbírky pro našeho mladého gymnastu Ondru Vanera, který se před dvěma roky vážně zranil. V průběhu akademie byl Ondrově rodině předán šek s více než 116 tis. Kč, ale po ukončení se našlo ještě několik milých lidí, kteří přispěli, a tak se celková částka ze sokolské benefice vyšplhala přes neuvěřitelných 120 tis. Kč. Děkujeme,“ říká za TJ Sokol Příbram Kateřina Ptáčková.

Na akademii bylo možné zhlédnout celou škálu cvičenců jednoty Sokol – vystoupení rodičů a dětí s plyšáky, rozcvičku a hry s padákem v podání předškoláků, cvičení všestrannosti, aerobik, moderní i sportovní gymnastiku, tanec, olympijský šplh, hromadné vystoupení žen a další. Počet účinkujících přesáhl 300. A minimálně dvojnásobná byla divácká podpora. Sokolovna doslova praskala ve švech.

„Ještě jednou děkujeme za podporu a věříme, že naše sbírka napomůže Ondrovi při náročné rehabilitační léčbě,“ dodává za TJ Sokol Příbram Kateřina Ptáčková.

 

 



Počet zobrazení: 3282 | Aktualizováno: 20. 04. 2015