Ukliďme Česko - hlaste se na tel. č. 318 402 476

0 0 0

Na 50 Příbramáků se přihlásilo k úklidu města!

V sobotu 18. dubna se město Příbram zapojí do celostátní akce „Ukliďme Česko“. Skupiny dobrovolníků budou uklízet volně pohozené odpadky a černé skládky. Město zajistí likvidaci veškerého vysbíraného odpadu, dobrovolníkům budou poskytnuty ochranné rukavice a pytle. V Příbrami akci organizuje odbor životního prostředí, který ji považuje za velmi užitečnou, protože dokáže zaktivovat velké množství lidí, kterým není lhostejný stav jejich okolí.

Byly zvoleny 2 varianty úklidu:
1. Dobrovolníci, kteří si sami chtějí uklidit nepořádek v okolí svého bydliště – těm město poskytne pytle a rukavice a zajistí svoz odpadu. 
2. Další dobrovolníci budou organizovaně likvidovat skládky vytipované odborem životního prostředí – např. parkoviště Brod, lesy na Drkolnově a Březových Horách, veřejné prostranství v Orlově.

Akce bude probíhat přibližně od 08:00 do 12:00 hodin. „Podrobnosti času a místa srazu se domlouvají individuálně s každým přihlášeným dobrovolníkem. S ostatními případnými zájemci se sejdeme v 08:00 hodin před budovou odboru životního prostředí v ul. U Nemocnice,“ informuje vedoucí odboru Ing. Petr Walenka.

Pro zájemce: je možno se stále přihlásit – z důvodu urychlení komunikace doporučujeme registraci na e-mailu ozp@pribram.eu nebo na tel.:
318 402 476.

„Žádáme všechny, kteří se v registraci na www.uklidmecesko.cz nepřiřadili ke konkrétnímu organizátorovi úklidu, aby tak učinili nebo zavolali na tel: 318 402 476. Na tyto dobrovolníky nemáme kontakt a nemůžeme se s nimi spojit,“ doplňuje Ing. Walenka.

 

 Počet zobrazení: 4072 | Aktualizováno: 16. 04. 2015