Ulice Legionářů otevřena

 

V pátek 20. 9. 2019 v podvečer byla opět zprůjezdněna ulici Legionářů, ve které vznikla nová parkovací místa. V současné době se dokončují poslední úpravy.

Od června byla motoristům uzavřena nejprve částečně, poté kompletně ulice Legionářů před kulturním domem. Důvodem této uzavírky byla výstavba nových parkovacích míst. Ke 47 stávajícím místům přibylo 64 nových parkovacích míst.

V době výstavby vyvstala potřeba úpravy chodníků, čímž se měla stavba o tři týdny prodloužit. Nicméně firma vše stihla v původně stanoveném termínu, který byl 22. září.

„Ulice Legionářů je zkolaudována a motoristům otevřena. V následujících dnech nás čekají drobné dokončovací práce, které budou probíhat bez omezení za plného provozu. Hlavní pro nás bylo, aby občané mohli stávající i nová parkovací místa již využívat,“ uvedl po kolaudaci starosta města Jan Konvalinka.

Drobné kosmetické úpravy nás tedy čekají na samotné komunikaci, ale například také u osvětlení, kde po dodání od výrobce dojde k výměně osvětlovacích těles za úsporná LED svítidla.

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí 
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 

 Počet zobrazení: 979 | Aktualizováno: 23. 09. 2019