V Junioru bude koncertovat Mucha i Jazz Faces

0 0 0

 

V rámci březnového programu jsou v Junior klubu plánovány dva koncerty. V pátek 17. března vystoupí kapela Mucha.

Po opravdu úspěšném únorovém programu, kdy byly vyprodány dva koncerty skupiny Špejbl´s Helprs i pořad Na Stojáka s Arnoštem Frauenbergem, pořádá Městské kulturní centrum další trháky. První březnový koncert, při kterém vystoupí brněnská kapela Mucha se koná v pátek 17. března. „Kapela Mucha se v Příbrami představila již v loňském roce. Její vystoupení nám přináší jistotu, že se máme při pátečním koncertu na co těšit. V programu, který začíná ve 21 hodin, jako předkapela vystoupí příbramští Uninvited,“ zve do Junior klubu Vlasta Ševr, vedoucí Městského kulturního centra.

O dva týdny později, v pátek 31. března, se bude v Junioru koncertovat opět. Tentokrát bude na pořadu koncert jedné z nejoblíbenějších příbramských kapel Jazz Faces. Zde musíme avizovat, že vstupenky jsou již nyní vyprodané.

Vstupenky na koncert skupiny Mucha je možné zajistit za snížené vstupné 200 korun předprodeji https://www.ticketportal.cz/event/Mucha-v-Junioru nebo přímo na místě za částku 250 korun. Začátek je ve 21.00, klub bude otevřen již o hodinu dříve.

 

 

        

 

 

 

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 

 

 

 

 Počet zobrazení: 573 | Aktualizováno: 14. 03. 2023