Vánoce v divadle již tuto neděli

0 0 0

 

Vánoce jsou zde za pár dní. Děti se těší na to, co jim přinese Ježíšek, rodiče zase na chvíle rodinné pohody. A právě pohodu si můžete užít v neděli 11. prosince při akci Vánoce v divadle.

 

„V průběhu roku se můžeme těšit na několik pravidelných akcí. Mezi ty opravdu vydařené patří právě Vánoce v divadle. Jde o akci, kterou si mimo samotných dětí užívají také rodiče, kteří mohou v tento den trochu zpomalit v předvánočním shonu, zajít si s dětmi na pohádku, promítání v kině, vyrobit si zajímavé dekorace, a ještě třeba nakoupit pár drobných dárků. Za pořádání této akce je třeba poděkovat celému divadlu a všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podílejí,“ zve starosta Jan Konvalinka.

V nedělním programu nás čekají divadelní představení Ene Bene, Erbene či Pohádky pana Pohádky. V kině se můžete těšit na pohádky Anděl páně 2 a Mimoni 2: Padouch přichází. Připraveno je vánoční tvoření, výstava betlémů, focení s anděly, dárky pod stromečkem, vánoční dekorace, chybět nebude prodej ryb a řada dalších aktivit.

Akci můžete navštívit v čase od 10 do 17 hodin.

 

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí
eva.svehlova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946 

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram 

 

 

 Vánoce v divadle 2022

 

 Počet zobrazení: 319 | Aktualizováno: 08. 12. 2022