Včelaři darovali příbramským dětem 108 kg medu

0 0 0

Tisková zpráva 18. 12. 2015

Příbramské mateřské školy včera dostaly pro své děti od dvou místních organizací včelařů celkem 108 kg medu. Stejně jako vloni, stejně jako v minulých letech: tradice darování medu se datuje již od roku 2004. Za všechny ty roky včelaři darovali dětem celkem 1.088 kg medu!

Letošního slavnostního předání medu v Mateřské škole pod Svatou Horou se zúčastnili i mladí Včelaříci Příbram ze Základní školy pod Svatou Horou. „Jsem velice rád, že spolupráce s našimi včelaři funguje již tolik let. Zároveň je skvělé, že své zkušenosti a znalosti předávají i mladé generaci,“ uvedl místostarosta města Příbrami Václav Švenda.

Jiří Roub, předseda Základní organizace Českého svazu včelařů Příbram, a Václav Hoch, předseda Základní organizace Českého svazu včelařů Příbram region, poslali dětem med prostřednictvím ředitelek všech příbramských mateřských škol, jedné speciální mateřské školy a jesliček.

Děkujeme, příbramští včelaři!

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí

Pavlina.Svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

Letošního slavnostního předání medu se zúčastnili i mladí Včelaříci Příbram ze Základní školy pod Svatou Horou: Vendulka Behúnová a Ondřej Vinš.

 

Místostarosta města Příbrami Václav Švenda v kruhu několika ředitelek mateřských škol.

 

Ředitelky mateřských škol využívají této každoroční příjemné příležitosti k popovídání a předání zkušeností a informací mezi sebou.

 

Autor foto: Město Příbram, Pavlína SvobodováPočet zobrazení: 2717 | Aktualizováno: 18. 12. 2015