Včelaři darovali příbramským dětem 108 kg medu

Tisková zpráva 18. 12. 2015

Příbramské mateřské školy včera dostaly pro své děti od dvou místních organizací včelařů celkem 108 kg medu. Stejně jako vloni, stejně jako v minulých letech: tradice darování medu se datuje již od roku 2004. Za všechny ty roky včelaři darovali dětem celkem 1.088 kg medu!

Letošního slavnostního předání medu v Mateřské škole pod Svatou Horou se zúčastnili i mladí Včelaříci Příbram ze Základní školy pod Svatou Horou. „Jsem velice rád, že spolupráce s našimi včelaři funguje již tolik let. Zároveň je skvělé, že své zkušenosti a znalosti předávají i mladé generaci,“ uvedl místostarosta města Příbrami Václav Švenda.

Jiří Roub, předseda Základní organizace Českého svazu včelařů Příbram, a Václav Hoch, předseda Základní organizace Českého svazu včelařů Příbram region, poslali dětem med prostřednictvím ředitelek všech příbramských mateřských škol, jedné speciální mateřské školy a jesliček.

Děkujeme, příbramští včelaři!

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí

Pavlina.Svobodova@pribram.eu
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

Letošního slavnostního předání medu se zúčastnili i mladí Včelaříci Příbram ze Základní školy pod Svatou Horou: Vendulka Behúnová a Ondřej Vinš.

 

Místostarosta města Příbrami Václav Švenda v kruhu několika ředitelek mateřských škol.

 

Ředitelky mateřských škol využívají této každoroční příjemné příležitosti k popovídání a předání zkušeností a informací mezi sebou.

 

Autor foto: Město Příbram, Pavlína SvobodováPočet zobrazení: 2630 | Aktualizováno: 18. 12. 2015